2752
2734

گفتم وام میدین مثلا چهل پنجاه تومن وام کمک میکنین هیچکسو ندارم ..میگه برو سرکار..میگم باید اول جا بگیرم بعد برم سرکار میگه برو پرستارشو گفتم من میترسم خونه هر کسی برم شب اونجا بمونم وقتی نمیشناسم طرفو میگه شرمنده  هیچ کمکی به شما نمیتونیم بکنیم مگراینکه مدرک فنی حرفه ای داشته باشی صدوپنجاه تومن بهت وام میدیم اونم با دوتا ضامن حتما اخه کی میاد ضامن منه بدبخت بشه چجوری برم مدرک فنی حرفه ای بگیرم تو این شرایط😔اینم سنگ بود که میندازن جلو پات که هیچ کمکی بهت نکنن...اخه خدا لعنتتون کنه چرا پس اسم خودتونو میزارین مسلمون ..به هیچ جاتونم نیس از کنار درد یه نفر راحت و بیتفاوت میگذرین اخه من فقط قرض میخواستم😢😢

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
چرا پیش رهبر نمیری؟

🙄🙄🙄🙄

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا پیش رهبر نمیری؟

چجوری برم پیش رهبر ...اصلا مگه میشه رفت تا حالا توعمرم ندیدمشون😔

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

الان خانومای مدافع مسئولای ایران میان بهت لقب اسراییلی میدن 

من چن ماه واس همین تو تعلیق بودم چون اعتراض کردم از گرونی وشرایط زندگیم اومدن گفتن تو‌ایرانی نیستی وجاسوس اسراییلیم😑😂بعدم‌من تعلیق شدم 

اخه لامصب من اسراییلی بودم وحقوق داشتم از اوناکه پضعم این نبود

مخالف نظرمی ریپ نزن و بی ادبی وتوهین نکن که حوصلتو‌ندارم😒وکاریری هم ک جوابشو ندادم یعنی باهاش حال نمیکنم🦦.👈من نه اهل فوش دادنم نه حوصله بحث دارم وهم از بی ادبی بیزارم  .اومدنم ب اینجا صرفا فقط برای اینکه ذهنمو کمتر درگیر مشکلام کنم و دوس دارم بیشتراینجا بابقیه دوستان بگم‌وبخندم .پس اگه شوخی کردموتو بد برداشت کردی،بدون اون مشکل توعه😊
اونام حق دارن .فقط شما یه نفرنیستی که بخوان بهت کمک کنن خدا مشکلتو حل کنه به مسجد محلتون سر بزنید

حقی ندارند

وقتی یه سازمان میشن برای کمک وظیفه اشونهست کمک کنند وگرنه بی خود میکنند اسمشون میذارن اورژانس اجتماعی 

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
پدرتون در قید حیات؟ 

پدرم درقید حیاته ولی حمایتم نمیکنه هیچکسو ندارم من

2706