2752
2734

الان نزدیک سه ماهه که زایمان کردم

بخیه هام و رحمم از لحاظ عفونت و اینها اوکیه و مشکلی ندارم از این موضوع مطمئنم

ولی از بعد زایمانم که خونریزیم قطع شد تاالان که دوبار پریود شدم ترشحات زرد همراه با خون صورتی یا قهوه ای دارم

ممکنه علتش عفونت واژن باشه؟؟؟

به نظر شما مشکلم چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخترجان باید بری دکتر چقدر زود پریود شدی

عزیز تازه دکتر بودم به خاطر کیستم و جراحی شدم و به مدت چهارروز بستری بودم و روزی سه بار آنتی بیوتیک وریدی خیلی قوی دریافت میکردم

برای همین از عفونت نداشتنم مطمئنم

تاپیکمو بخون خواسی عمل کن تا سه روز خوب نشد حتما برو دکتر چرا اینهمه تاخیر کردی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
برو دکتر به نظرم خوب شکمت رو تخلیه نکردن

ولی هم‌تو‌اتاق عمل هم تو اتاق ریکاوری ماساژ شکم داشتم

هم تو اتاقی که بستری بودم تا صبح چهار بار شکمم و فشار دادن تا تخلیه بشه

سزارینیم

تاپیکمو بخون خواسی عمل کن تا سه روز خوب نشد حتما برو دکتر چرا اینهمه تاخیر کردی ؟

عزیز تازه دکتر بودم به خاطر کیستم و جراحی شدم و به مدت چهارروز بستری بودم و روزی سه بار آنتی بیوتیک وریدی خیلی قوی دریافت میکردم

برای همین از عفونت نداشتنم مطمئنم

ممکنه این اتفاقی که برای من افتاده از ضعف بدنی باشه؟؟

نه گلم بخاطر همین لکه بینی های تمام نشدنی رابطه هم نداشتم

نشون خون قهوه اى اينه كه بچه داره لانه گيزنى ميكنه

خون صورتيم دليلش اين كه توبدنت ازقبل خون مونده ودرحال دفع خون بدنت

خون صورتى يعنى مشكلى نداره بدنت

2706