2733
2734

مگ دختر یک شی بی ارزش هست ک یکی باید پیدا شه و بپسندش ک ب وسیله اون دارای ارزش وهویت بشه؟

یک دختر خودش یک انسان کامل ودارای هویته ک شاید انتخابش مجردی بوده چون میدونه ازدواج قرار نیس چیزی ب اون اضافه یا کم کنه اون خودش شخصیت جایگاه اجتماعی خاص خودشو داره .حآلا اگ کسی پیدا شد ک لیاقت خودشو ثابت کرد اون ب ادامه زندگی باهاش فک میکنه

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

یارو اصلا همچین چیزی نگفت. چقدر صغری کبری بافتی. تازه با نسرین افضلی آشنا شدی فکر کنم

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این ازون حرفا بود 

ولیخب نظر منم همینه اینجا انگار دختر متولد شده تا شوهر کنه سن که از ۲۵ گذشت یعنی کارش تمومه بشین ترشی بده 

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .

خیلی حساس نباشید رو این حرفا 

اینا از قدیم مونده که زن بگیریم ..دخترمو بگیرن و ....

منظور بی ارزش بودن زن نیست 

از قدیم این مدل حرف زدن بین مردم بوده و ادامه پیدا کرده میشه کم کم یه جمله ی دیگه جایگزین کرد 

کاملا موافقم حالا چیشد اول صبح این تاپیکو زدی😂

توی یکی از تاپیکا دیدم حرصم گرف

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
خیلی حساس نباشید رو این حرفا  اینا از قدیم مونده که زن بگیریم ..دخترمو بگیرن و .... منظور بی ...

از قدیم نباید باسه باید ی جا خاتمه داد وگرنه تا خر هس خرسوارم هس همینجوری چارتا چیزم میکنن تو پاچه ادم

این ازون حرفا بود  ولیخب نظر منم همینه اینجا انگار دختر متولد شده تا شوهر کنه سن که از ۲۵ گذشت ...

دختر حبوبات نیس ک بکنیش تو دبه ترش شه

دختر گوشت سلاخی شده نیس ک بخوای بندازیش توی دیگ ک براش دیر وزود شه 

ازدواج یکی از انتخاب های بزرگ زندگیه و هرکس ی اخلاق متفاوت شاید اون دختر خانم فرد مناسب برای ادامه راه زندگیشو پیدا نکرده مگ میشه از حول حلیم افتاد تو دیگ

بخواب آبجی خواب دیدی یه آب بخور بخواب هیچی نیست خواب بوده

من از ۵ بیدارم خواب اصلی شمایین ک باهمین ادبیات پس فردا بخوای جداشی همین ادما لفظ بیوه ومطلقه میندازن درکونتون

یارو اصلا همچین چیزی نگفت. چقدر صغری کبری بافتی. تازه با نسرین افضلی آشنا شدی فکر کنم

دقیقا چون طرز فکرش غلط بود اون لفظو بکار برد

من از ۵ بیدارم خواب اصلی شمایین ک باهمین ادبیات پس فردا بخوای جداشی همین ادما لفظ بیوه ومطلقه مینداز ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر حبوبات نیس ک بکنیش تو دبه ترش شه دختر گوشت سلاخی شده نیس ک بخوای بندازیش توی دیگ ک براش دیر وز ...

درسته سیروسعلی

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .
درسته سیروسعلی

🤣🤣🤣

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.
2706