2752
2734

چیکار کنم 😭

الان سه روزه 

امشب نخوابیدم چندشم میشه نمیتونم 

دکتر هم رفتم 

نمیشه برم بگم بستری ام کنن خوب شدم برگردم؟؟

منم گرفتم باردارم هستم هممون گرفتیم امسال همه گرفتن....

چند سالته ؟الان در چه حالی؟ما از دوشنبه درد و تب و لرز داریم از دیروز بدنمون ریخته بیرون و خارش و سوزش

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم گرفتم باردارم هستم هممون گرفتیم امسال همه گرفتن.... چند سالته ؟الان در چه حالی؟ما از دوشنبه درد ...

من ۱۹ 

الان پماد زدم نشستم ولی چ کنم وسواسی دارم چندشم میشه بدنم مور مور میشه عه وضعیتم خیلی خرابه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من ۱۹  الان پماد زدم نشستم ولی چ کنم وسواسی دارم چندشم میشه بدنم مور مور میشه عه وضعیتم خیلی خ ...

بهتر بهش فکر نکن هر چی سن کمتر بهتر من ۲۷سالمه اشک مون درومد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی میخاره شما چیکار میکنی من که گریم میگیره 

سعی میکنم نخارونم تا حد ممکن چون عین چی ادامه پیدا می‌کنه هیچی منم ماتم میگیرم کلافه میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من الان سه روز گرفتم ولی صورتم فقط دو تا دون زده بنظرت بازم زیاد میشه یا نه؟

ممکنه بزنه ولی ان شا الله خفیفه که سه تا زده تاحالا.خنکی بخور گرمی اصلا نخور مایعات زیاد بخور رد کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی میخاره شما چیکار میکنی من که گریم میگیره 

قرص هیدروکسی زین ۲۵من روزی سه تا به پسر پونزده سالم میدادم ،امپولش هم روز اول زد

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
من الان سه روز گرفتم ولی صورتم فقط دو تا دون زده بنظرت بازم زیاد میشه یا نه؟

بله اصلش روز چهارم،من دوتا پسرام تازه گرفتن 

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
2706