2752
2734
چون این چیزا رو مرد چشم پاک تاثیری نداره

خیلی نداشته آخه 

تو اینستا کمتر زعایت می‌کنه بیشتر از اون و فضای مجازی هستش

امضای نی‌نی‌‌سایتیا حکم‌ نوشته های پشت وانتو‌ داره کاربری دست ۲ نفر هست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حالا که اینقد وفاداری سنگ تموم بذارو  و سط این همه خانوم تو نی نی سایت نباش. یا بهش اطلاع بد ...

بیخیال بذار باشن و یکم احساسات و طرز رفتار و کلا چم و خم خانوما دستش بیاد و تو زندگی زناشویی به دردش میخوره،یکم بچه داری و خونه داری هم یاد بگیره بدرد خانومش میخوره

انسانیت زیباترین دینِ دنیاست💎
شما هرچی تو اینستا فست فود خوشمزه ببینی دلت هوس نمیکنه؟ حتی اگر همون شبم خورده باشی باز دلا یکی دیگ ...

اتفاقا اکه بخوان مفت و مجانی ریخته تازه مردی که بخواد کارشو میکنه هر جور شده ، اونی که نمیکنه یعنی جز همسر خودش نمیخواد

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706