2733
2734

اخه نمی فهمم مگه بعضیا حیوون هستن یا اینجا حیات وحشه حالا یکی پر خوشگلی داشت بره 

بخدا اصلا درک نمیکنم آدمایی که با دید کس دیگه از همسرش زده و خیانت می‌کن 

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماهم کلی مرد و پسر میبینیم اما شریک آدم بحثش جداس

👌👌

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 

وا 

آره خب

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

مثلا من که بچه دارم این همه بچه چشم ابی و موطلایی یا خوشگلتر از بچه خودم ببینم دیگه ذوق ندارم برای بچم؟ 

ذوق یه چیز درونیه. عشق وقتی معنی میده که تو در کنار یک شخص به ارامش میرسی نه در کنار همه ی زنان یا مردان 

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
2706