2733
2734

ده روزشه گاها تندتند نفس میکشه و از دیروز توخواب یه صدایی میده نمیدونم ناله اس یا خرخر تشخیص نمیدم فکرکنم از بینیش میاد مثلا یه چیزی شبیه صدای عه میده به نظرتون طبیعیه یا ببرم دکتر؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم ببر دکتر یه چک کنه 

یبار بردیم روز چهارم همه جاشو معاینه کرد گفت خوبه حتی توبیمارستان گفتن صدای اضافی داره قلبش متخصص بیرون بردیم گفت نرماله 

تندتند نفس کشیدن من میگفتم نرماله 

صداهم توخواب از دیروز اینجوری شده

یبار بردیم روز چهارم همه جاشو معاینه کرد گفت خوبه حتی توبیمارستان گفتن صدای اضافی داره قلبش متخصص بی ...

میتونی تعداد نفس هاشو تو دقیقه بشماری؟شایدم حساس شدی کلا بچه ها تند تر از ادم بزرگا نفس میکشن ولی اگر حس میکنی خیلی تنده ببر دکتر اخه نمیخوام بترسی ولی پسر من البته هفت سالشه گاهی تو سرماخوردگی تنفسش تند میشه و قفسه سینش هی بالا و پایین میشه بعد دکتر بهم گفت این زجر تنفسیه و داره سخت نفس میکشه و اون موقع اکسیژنش هم اندازه گرفتیم یه مقدار افت اکسیژن داشت انشالله که واسه بچه ی شما این نیست و چون نوزاده شاید اصلا طبیعی باشه

وقتی خوابه از صدای نفس و شکل قفسه سینه اش بدون لباس فیلم بگیر 

بعد ببر به دکتر نشون بده

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
یبار بردیم روز چهارم همه جاشو معاینه کرد گفت خوبه حتی توبیمارستان گفتن صدای اضافی داره قلبش متخصص بی ...

گاهی تند تند نفس کشیدن که طبیعی هست بچه منم همین طوری بود‌. اماا صدا تو خواب درمیاره سرشو شاید خوب نذاشتی رو تشک صدا میده سرشو جابه جا کن ببین بازم صدا میده یا نه. 

چیزیش نیست حساس شدی ماهم یه نوزاد داریم هربار میرم دیدنش میببنم یهو تند تند نفس میکشه صدا هم شاید یه کوچولو سرما خورده نگران نباش 

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤
وقتی خوابه از صدای نفس و شکل قفسه سینه اش بدون لباس فیلم بگیر  بعد ببر به دکتر نشون بده

دقیقا

چون گاهی میبینی موقع معاینه مشخص نمیشه

من هربار باردار میشم ماه هفتم اینا تپش قلب شدید میگسرم مثلا دیشب تو خواب انقدر قلبم تند میزد داشت از جا کنده میشد امروزم شد ولی وقتی میرم دکتر نیست

اگدستگاهم داریم خونه میذارم ضربان قلبم 120 اینا میرسه

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

ببین برای تند تند نفس کشیدنش باید بگم 

منم پسرم تند تند نفس می‌کشید بردم دکتر گفت کاملا طبیعی هستش بعد دکتر گفت بعضی وقتها هم کند کند نفس میکشن نوزادان 

اون صدا هم اگه از بینی باشه مهم نیست دقت کن ببین صدای چیه از بینی هستش؟؟ 

۹۰ درصد خر خر ببینیه 

کاربر قدیمی تعلیق شده ۱۳۹۹ لطفاً یک صلوات مهمونم کن دوست خوبم❤️
میتونی تعداد نفس هاشو تو دقیقه بشماری؟شایدم حساس شدی کلا بچه ها تند تر از ادم بزرگا نفس میکشن ولی اگ ...

چنتا باید باشه تعداد نفس هاش؟

من بیشتر اون صدا نگرانم میکنه چون نفس کشیدنش گاها اونجوری میشه برای چند ثانیه 

اینا به ما تو بیمارستان گفتن علامت خطره

بچه من اینطور بود بردم دکتر گفت طبیعیه!

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
2706