2752
2734

✋️

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
خیلی زیبا و آموزنده بود عزیزم🌺 اگه خواستین یه سر به کانال  تلگرامی پولسازم💅🏻🙋🏼‍♀️💸 بزنی ...

هزینه اموزشات چقدره

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همسرم واقعا اراده ستودنيي داره 

بدون هيچ پشتوانه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

اراده قوی یکی ازهمکلاسیام تودانشگاه مامهندسی  میخوندیم واون علاقه نداشت انصراف داد که کلا درس نخونه ولی  اون مدت عقد کرده بود متاسفانه متوجه شد همسرش خیلی بش خیانت میکرد دروغ کتکش میزد و...خونوادش مخالف طلاق کاملا سنتی دوسال پروسه طلاقش طول کشید هربارشوهرش بهانه میورد برمیگشتن باهم باز متوجه ماجرای بدترمیشد توهمون مدت براکنکور بااونهمه فشارروحی که داشت شروع کرد ورتبه سه رقمی گرف والان تویه دانشگاه خوب کشورمون داره پزشکی میخونه ودرکنارش کارافرینی کرده وبیزینس خودش داره ...‌شایدبگید چیز خاصی نبوده ولی برای ماحیرت اور بود  چون اون زمان  ادم ضعیفی بودکارش واقعا ستودنیه چون بدون هیچ کمکی ازکسی قبول شد من باش درارتباط بودم حتی کتاب هم دست دوم سالای خیلی پیش جامعاروگرفته بود بقیه باگوشی میخوندنه ازمونی داد نه کلاسی ونه سهمیه داشت

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
اراده قوی یکی ازهمکلاسیام تودانشگاه مامهندسی  میخوندیم واون علاقه نداشت انصراف داد که کلا درس ن ...

تو سختی که قرار بگیره اینطوریه قوی میشه آدم.خب.بازم بگین بیشتر بگین دیگه کی

خیلی زیبا و آموزنده بود عزیزم🌺 اگه خواستین یه سر به کانال  تلگرامی پولسازم💅🏻🙋🏼‍♀️💸 بزنی ...

پولساز یعنی چی

سرایدار بود

یادم اومد بابا اسمائیل

که یه آدم پولدار بود.. واقعا اونم خیلی با اراده بود

هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم
2706