2752
2734

باطنش

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما زیاد خوشگل داریم 

عمه هام با اینکه سنی ازشون گذشته

بسیار زیبا هستن همه میگن همه هم محوشون میشن

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍

دوستام میگفتن من خیلی چهرم قشنگ و بانمکه اینا .ولی خودم خیلی چهرمو دوس ندارم و افنماد بنفسم صففففففره.تازه چنرسال پیش ماسک میزدم

ولی چهره ی دوستمو دوست دارم.. گندمیه .پیشونیش خیلی کوتاهه .چشاش گرد.موهاش قهوه ای تیره‌.ابروش مشکی و لبش یکم قلوه ایه  دماغ ش سبیه عملیاس

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  

من تو دانشگاه دو سه تا همکلاسی داشتم واقعا زیبا بودن. بدون هیچ ارایشی بدون هیچ تزریق و عمل و این چیزا... نمیدونم چطور توصیف کنم خیلی خوشکل بودن ولی😄

چو نیست چاره، زِ بیچارگی صبور شدم...

اونیکه خوشگله  کل چهره ش خوشگله   نمیشه گفت مثلا فقط محوچشاش شدم ..    الان من محو طنازطبابایی میشم درحالیکه کل صورتش قشنگه  یا اون بازیگره هس اسمش یادم رف ارغوان توسریال زمانه . 

من تو دانشگاه دو سه تا همکلاسی داشتم واقعا زیبا بودن. بدون هیچ ارایشی بدون هیچ تزریق و عمل و این چیز ...

خب چشماشون درشت بود کشیده بود متوسط بود ریز بود؟ چه فرمی بود؟فرم صورتشون و فرم لب و بینی چه شکلی بود؟رنگ پوست و مو و چشم ایناا چجوری بود؟

من خودم اونی ام که همه بهم میگن قیافم خاصه و خیلی نگام میکنن ، دلیلشم فقط اینه که هر چی مو تو بدنم هست مثل مژه و ابرو و موی سر و نوی بدن همش نارنجیه خیلی روشنه ، چشامم روشنه و صورتم کک و مک داره اما خودم نه تنها خوشم نمیاد بلکه بدمم میاد گاهی 

دختری از آهار🦚
2706