2733
2734

اول بگم ک من دیپلم گرفتم گفتم نمیرم دنبال تحصیل میرم دنبال بازیگری ک موفق نشدم بعدش چندتا چیز دیگه هم امتحان کردم دیدم حال نمیکنم باهاشون بعد از اونجا ک تو این چهارساللل مامانم اینا مغزمو خوردن ک کی الان دیپلم داره بد و زشته برو درستو ادامه بده هیچی درس نمیشه و همه فامیلا تحصیلکرده ان چز میدن و ایناا و میخوام درس بخونم خودم روانشانسی علاقه دارم ولی میدونم بازار کار نداره بنظرتون پیام نور بخونم یا ازادیا اصلا رشته بهتری هم هست؟

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👏                                                                 خدایاااااابیا و خدایی کن به من ی شوهر پولداروو خوشتیپوو مهربون ک صاحب تالار بشه عطا کن🤲❤اینکه صاحب تالار باشه برام خیلی مهمه�😌

منظورم از چز پز بود بچه ها

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👏                                                                 خدایاااااابیا و خدایی کن به من ی شوهر پولداروو خوشتیپوو مهربون ک صاحب تالار بشه عطا کن🤲❤اینکه صاحب تالار باشه برام خیلی مهمه�😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روانشناسی بازار کار نداره اگ پارتی داری برو حسابداری کار پیدا میشع واست.تاکید میکنم‌اگ پارتی داری

نه حسابداری دوست ندارم ی مدت اونم دنبال کردم اصلا خوشم نمیاد

فکر کنم هنوز بتونی تربیت معلم بیاری

باید بشینم کنکور بخونم حوصله اشو ندارم بدون کنکور میخوام برم

منم قصد دارم برم روانشناسی پیام نور

به نظرم تو هر رشته ای که علاقه داشته باشی میتونی به درآمد برسی

روانشناسی که فقط مطب زدن نیست

میتونی تو فضا مجازی فعال باشی و کلی دوره آموزشی برگزار کنی

الان دیگه همه از نظر روحی روانی نیاز به مشاور و روانشناس دارن

اگه علاقه داری برو دنبالش

خودت تو چه زمینه های فکر می‌کنی مهارت یا علاقه بیشتری داری

من دیگه مشکلم با مهاجرت حل نمیشه باید سیارمو عوض کنم😐 " کاش گربه بودم و واکنشم به همه اتفاقات meow بود :)"      -                                        *✨INTP *                                   آه من، ایران من، هوای در سینه ست🌬️                              تمام دلخوشی زندگی من اینست••که وقت مرگ بیایی و مرگ شیرین است ✨🍯
منم قصد دارم برم روانشناسی پیام نور به نظرم تو هر رشته ای که علاقه داشته باشی میتونی به درآمد بر ...

اره دقیقا باهات موافقم

خودت تو چه زمینه های فکر می‌کنی مهارت یا علاقه بیشتری داری

بدبختیم همینه اصلا نمیدونم تو چی مهارت دارم

ولی میدونم ک ب روانشناسی خیلی علاقه دارم از بچگی همش تو فاز این فیلمایی بودم ک طرف قاتل زنجیره ای بود میخواستن شخصیت و مشکل روانیشو بررسی کنم یعنی من کیف میکنم وقتی این چیزارو میبینم

اره دقیقا باهات موافقم

چیشد که تو بازیگری موفق نشدی؟

کلاس رفتی؟

تئاتر شهرتون چطور؟

تست های مختلف؟

کدوم شخری

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

بنظرم برو تربیت بدنی 

فوقش اگه آزمون استخدامی قبول نشی میتونی توی باشگاه ها کار کنی 

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
چیشد که تو بازیگری موفق نشدی؟ کلاس رفتی؟ تئاتر شهرتون چطور؟ تست های مختلف؟ کدوم شخری

تهران اره کلاساشو رفتم اونموقع بچه تر بودم تو اون روزا ی اتفاقی برام افتاد ک دیگه اصلا قیدشو زدم

تهرانم

اره دقیقا باهات موافقم

تو رشته های هنری زودتر به درآمد میرسی

من خودم به گرافیک رایانه هم علاقه مندم و زودتر میتونم به درآمد برسم

اما علاقم روانشناسی یک جور دیگس هرچقدرم یاد بگیرم و کتاب بخونم خسته نمیشم

فکر میکنم روانشناسی گزینه بهتری باشه برای من

تا مرحله دکترا میتونی پیش بری و پرستیژ کاری داره

و جدا از این رو خودت هم میتونی کار کنی و دیدگاهت تغیر میکنه و از زاویه دیگه ای میتونی دنیا رو نگاه کنی

2706