2752
2734
اره شاید اصلا ندیدن فک میکنن توهمه من همین خاطره ک بالاتر  رو گفتم رو ب هر کسی میگم میخنده فک ...

😂😂 بیخیال، اصلا نمیخواد تعریف کنی

آدم ها فقط دنبال مچ گیری اند...

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرت قمپز در نکرده و پدرشوهرت هم دروغ نگفته .... گاهی حیوانات وحشی به انسان یا بقیه حیوانات حمله نمی کنند و گاهی خوی وحشی گری درونشان آرام هست دلایل مختلفی داره ولی همین که پدرشوهرت نترسیده و آرام بوده و واکنش نشون نداده هم می تونه دلیل باشه 

😂😂 بیخیال، اصلا نمیخواد تعریف کنی آدم ها فقط دنبال مچ گیری اند...

دقیقا تازه ی بار تو دستشویی  عمومی اومده بود منم تو دستشویی بودم 

من اینو برا کسی تعریف نمیکنم چون احتمال باورش دیگ سخته  براشون 😂

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
شوهرت قمپز در نکرده و پدرشوهرت هم دروغ نگفته .... گاهی حیوانات وحشی به انسان یا بقیه حیوانات حمله نم ...

گرگ اگ تنها باشه حمله نمیکنه و میترسه

اگ گرگ ها گل ای حمله میکنن

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
گرگ اگ تنها باشه حمله نمیکنه و میترسه اگ گرگ ها گل ای حمله میکنن

درسته گرگها به صورت گله ای حمله می کنند مخصوصا برای شکار ولی گرگ تنها هم اگر بترسه یا حس کنه در معرض خطر قرار گرفته حمله میکنه مثل حیوانات وحشی دیگه 

درسته گرگها به صورت گله ای حمله می کنند مخصوصا برای شکار ولی گرگ تنها هم اگر بترسه یا حس کنه در معرض ...

دقیقا

من زیر بیست سالگیحدود ۴ بار گرگ دیدم که دوبارش گرگ آلفا بود و توی باغ تنها بودم ، واقعا چیز عجیبی نیست و البته عین چهار بارش خدا بهم رحم کرد که زنده موندم

⚘اللّهم عجل لولیک الفرج⚘ اگر زحمتی نیست برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید . تنتون سلامت و دلتون خوش...

نگفته که با گرگ گلاویز شده و گرگ رو به ده قسمت مسامی تقسیم کرده 

خب خیلی طبیعی هست ،،،،،

گرگ همه جا هست ،،،

ایشون هم بدون حرکت وایساده چون کاری از دستش برنمیاد 

مامانت چه بیکاره سر صبحی حرف دیشب یادش مونده 

خب راست گفته بنده خدا

برای برادرمم اتفاق افتاده باپلنگ توی جنگل روبرو شده بود

کاریش نداشت ورفت داداشم ازترسش انقدر داد زد تا چندروز صداش کاملا گرفته بود

ازتوشبی...                                   جامانده درمن...                                  که هرگز صبح نخواهد شد.

به نظرم به شوهرت چیزی نگو ، حالا بنده خدا چیز خیلی‌ بزرگ و دور از واقعیت هم نگفته ، نگفته که بابام با گرگ رفت تو رینگ و کشتی گرفت ، گفته بی حرکت مونده و گرگه رفته ، چرا الکی سوژه میکنن بنده خدا رو

از من می‌شنوی هیچوقت نزار حریم بین خانوادت و همسرت برداشته بشه ، نه اجازه بده خانوادت اینطوری درباره همسرت صحبت کنن و نه اجازه بده همسرت در مورد خانوادت اینطور صحبت کنه 

2706