2733
2734
شاید اصلا نخواسته شصت فالوراش منو ببینن و حرف بپیچه. شاید پستاشو پاک کرده بگه چیزی تو پیجم نیست بخو ...

همه ی اینا ممکنه ...ولی بدون اینا همه بهونه ست ،منم با این چیزا خودمو گول میزدم و میزنم ولی چون شما از من بزرگترین میگم که رو راست تر باشین با خودتون ...

این حرکتا نهایتش برای بیست ساله ها باشه ،نه دو تا آدمی که بالای سی سالن 😶به نظرم تو این سن رک و راست برید حرفتونو بزنید ...

🤍🩶🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من قطع به یقین اگه از یه پسر خوشم بیاد و تو اینستا ریکوئست بده اصلا و ابداً درخواستشو قبول نمیکنم😁

زندگی کردن من ،مُردَنِ تدریجی بود.آنچه جان کند تنم،عمر حسابش کردم ...
امیدوارم کردی خواهر

آره نا امید نشین من خودم شخصاً فکر میکنم با این کارم حس کنجکاوی طرف مقابل تحریک میشه و کلا دوست دارم طرف و به چالش بکشم 

آره نا امید نشین من خودم شخصاً فکر میکنم با این کارم حس کنجکاوی طرف مقابل تحریک میشه و کلا دوست دارم ...

احسنت منم اینطور فکر می کنم، بعضی وقت ها واقعا باید به قلب گوش داد بجای مشورت با دیگران چون شخصیت من و اونو اندازه خودم نمی دونن، شاید می خواد خودشو مرموز نشان بده حس کنجکاوی مو تحریک کنه 

احسنت منم اینطور فکر می کنم، بعضی وقت ها واقعا باید به قلب گوش داد بجای مشورت با دیگران چون شخصیت من ...

بله دقیقا همینجوریه الان شاید بعضی کاربرا فکر کنن که دختره موردنظر شما سر به صلاح نیست و نمیخواد پسره ببینه که تو پیجش کیا رو فالو داره یا با کیا حرف میزنه اما من خودم و مثال میزنم که با هیچ پسری دوست نیستم و مثلا به پسرخاله هام هییچ احساسی ندارم و اگه تو اینستا درخواست بدن سریع قبول میکنم ولی اگه پسر مورد علاقه ام درخواست بده قبول نمیکنم حتی اگه خواستگاری هم بیاد و بعدش درخواست بده بعد دو سه روز قبول میکنم 

بله دقیقا همینجوریه الان شاید بعضی کاربرا فکر کنن که دختره موردنظر شما سر به صلاح نیست و نمیخواد پسر ...

درسته

دقیقا فکر کنم تقریبا تیپ شخصیتش با شما یکی باشه، کسی رو که براش مهمه محل نمی ذاره و کسی که بی تفاوتی اد می کنه

از طرفی شاید بخواد حس حسادتمو تحریک کنه

به نظرم هر چی باشه احساس خوبی به این موضوع خودم دارم ولی حرف های بقیه ذهنمو می ریزه بهم

در ضمن اسم این خانم چند سال پیش بهم الهام شده

اینجا مشورت نگیرید بدترین کار هست 

در ضمن اگر واقعا عاشقش هستید راه ارتباطی دیگری پیدا کنید بنده بشخصه پسری که از مجازی بخواد وارد ارتباط بشه رو به چشم سواستفاده میبینم ، اول تلفنی مطرح کنید و بفرمایید که قصدتون جدی هست اگر مایل هستند یکم بیشتر آشنا شوید در مرحله ی بعدش شما می‌توانید درخواست از طریق اینستا بفرستید 

ممنون از راهنمای شما حتما باید همین کار را کنم

دقیقا و اون فرضیه که شمارو داخل آب و نمک گذاشته بشدت اشتباهه بعضی ها از حسادت به همجنس خودشون مطلبی رو عنوان می‌کنند که اصلا درست نیست ، از راه منطقی اقدام کنید ما خانما در رابطه با اقایان اول یه گارد خاصی داریم که نکنه نیت سواستفاده دارد 

درسته دقیقا فکر کنم تقریبا تیپ شخصیتش با شما یکی باشه، کسی رو که براش مهمه محل نمی ذاره و کسی که ...

کاملا درست گفتید منم دقیییقا همینجوری ام و اگه دختر مورد علاقه اتون  شخصیتش شبیه من باشه جای نگرانی نداره و به حرف بقیه هم توجه نکنید چون هفتاد درصد دخترا وقتی پسر مورد علاقه شون درخواست میده خیلی ذوق میکنن و سریع قبول میکنن بخاطر همینم اکثر کاربرا گفتن که اون دختر سر به صلاح نیست اما تعدادی هم مثل من میخوان فکر طرفو درگیر کنن 

2706