2733
2734

پونزده ساله میشناسن همو

ولی من بازم حرص میخورم اگه برن بیرون🥺🥺🥺🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق داری دلیلی نداره با دوستاش میره بیرون اینم باشه اگه قراره این باشه نباید بره یاکه شما رو هم باید ببره

قصدتون ازدواجه یا دوستی؟

اگه قصدت ازدواجه بنظرم کیس مناسبی نیس

حق داری 

من کلا از آدمی که با دخترای مجرد دیگه به هر عنوانی ارتباط داشته باشه خوشم نمیاد 

دوست و رفیق و ... همش بهونه س امکان نداره دو جنس مخالف رابطشون صرف رفاقت بمونه بالاخره یجا شیطون گول میزنه 

خدایاشکرت❤️✨
حق داری  من کلا از آدمی که با دخترای مجرد دیگه به هر عنوانی ارتباط داشته باشه خوشم نمیاد  ...

این تو غریزه آدمه میتونی خودت امتحان کنی یمدت بعنوان رفیق و یا داداشی با یکی بحرف میبینی کم کم بهش کشش پیدا میکنی دست خودت نیست که 

خدایاشکرت❤️✨
حق داری  من کلا از آدمی که با دخترای مجرد دیگه به هر عنوانی ارتباط داشته باشه خوشم نمیاد  ...

من اگه کسی مث داداشم باشه فقط، و خودشم رل داشته باشه مشکلی ندارم ولی بازم رابطم بخواد جدی شه قطع میکنم

حق داری دلیلی نداره با دوستاش میره بیرون اینم باشه اگه قراره این باشه نباید بره یاکه شما رو هم  ...

فعلا دوستی نمیدونم ولی من هربار باهاش رفتم بیرون زنگ و پیام اصلا نداشتن ما از هم دوریم من نمیتونم برم باهاشون

من اگه کسی مث داداشم باشه فقط، و خودشم رل داشته باشه مشکلی ندارم ولی بازم رابطم بخواد جدی شه قطع میک ...

هیچکس ارزشمند تر از رابطه ت نیست 

بنظرم بخاطر عشق آدم میتونه قید خیلی چیزارو بزنه 

خدایاشکرت❤️✨
2706