2733
2764
عنوان

نامزدم گفت خستم کردی

991 بازدید | 64 پست

فقط چهارماهه عقدیم

بهم میگه انقدر بداخلاقی از زندگی سیرم کردی

میگم کاش ازدواج نکرده بودم

بچه ها قبول دارم بداخلاقم ولی خب اون شروع میکنه تقصیر من چیه

اون تو ارامش یه چیزی میگه که آتیشم میزنه منم یهو دادو بیدار میندازم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره طعنه و کنایه خیلی درد داره ولی متاسفانه چون با خونسردی گفته میشه آدم بیشتر میسوزه و تنها راهش به نظر میاد دعوا باشه ولی تو هم یاد بگیر خونسرد باشی مثل خودش با پنبه سر ببری   والا بوخودا

آره طعنه و کنایه خیلی درد داره ولی متاسفانه چون با خونسردی گفته میشه آدم بیشتر میسوزه و تنها راهش به ...

مشکل اینجاس یهو قاطی میکنم

دست خودم نیست

ولی از تهمت و اینکه به چیزی میگه بعدا قبول نمیکنه که گفته میسوزم

مشکل اینجاس یهو قاطی میکنم دست خودم نیست ولی از تهمت و اینکه به چیزی میگه بعدا قبول نمیکنه که گفته ...

آره واقعا سوختن داره ولی باید به خودت یاد بدی با سیاست رفتار کنی من خودمم بلد نیستم ولی خیلی وقته به نتیجه رسیدم تو ذهن پوک اطرافیان کسانی که داد میزنن مقصرن....

نیش هم نزنید اگه مشکل هست خواهشن به کسی نگید حتی خانواده خودتون برید مشاوره لج لجبازی نکنین هردو جوان و داغ هستین بی خودی بحث نکنید روز شنبه بانو خودت برو مشاوره اگه همسرتون خواست روز بعد اونم با خودت ببر انشاالله که درست بشه همچیز 

جنوبی ام ««تنهام چون هیچ کس لیاقت منو‌نداره  گذاشتم بهم درس داد که هیچ کس مثل حرفهاش نیست 
اره خیلی چهار ماه پیش مراسم گرفتیم هنوزم سر اون دعوا داریم

متاسفانه منم همینم الا ن دو روزه سردردم همش چون هی فکر میکنم به حرفاش حتی وقتی خودم مقصرم و ناراحتش میکنم خودم ناراحت میشم قهر میکنم 😂بعد تازه مشکل ما اینه نمیتونیم تظاهر کنیم سریع من از قبافم لو می‌ره که غد کردم

2706