2752
2734

حس میکنم خیلی خیلی زیاد بچه داری رو برای خودم سخت کردم 

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

همه اش 🤌😂😂😂😂مبارک باشه قدم نورسیده🥰🥰🥰

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه اش 🤌😂😂😂😂مبارک باشه قدم نورسیده🥰🥰🥰

😂❤️ مرسی الان دیگه ۴۷ روزشه کجاش سخت تر بوده براتون 

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

سخت کنی سخت میگذره راحت بگیر بزار راحت باشی

من بچه اولم پدرم دراومد انقد ک حساس بودم دومی رو کلا راحت گرفتم خیلی رفتاراش بهتره اولیه مدام مریضه و ادم حساسیه دومی نه

😂❤️ مرسی الان دیگه ۴۷ روزشه کجاش سخت تر بوده براتون 

کولیک از شیر گرفتن از پوشک گرفتن😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
سخت کنی سخت میگذره راحت بگیر بزار راحت باشی من بچه اولم پدرم دراومد انقد ک حساس بودم دومی رو کلا را ...

بچه های منم اولی خیلی حساس بودم دومی رو با توکل به خدا گذاشتم به حال خودش ماشاءالله از هر لحاظ از اولی بهتره

بچه های منم اولی خیلی حساس بودم دومی رو با توکل به خدا گذاشتم به حال خودش ماشاءالله از هر لحاظ از او ...

دقیقا

من الان ک الانه بیرون میریم برا اولی کلی لباس و وسایل میبرم مسافرت رفتنی دارو و و و و ولی دومی شکر خدا نه

2706