2733
2734
عنوان

عروسی لر هاس 🤤🤤

6316 بازدید | 362 پست

کوچه پشتی عروسی لری گرفتن صداش تو خونه ی منه  .دلم میخواد برم نگاه کنم😭😭 کاش روز بود میرفتم 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

جانم واسه لر و لرستان

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

لر کجا هستن؟

فس_فس_کنان_آمدم هستم🙂برای ظهور امام زمان یک صلوات ختم کن عزیزم🙂❤️اگه درآمد یه ناخن کار از بیشتر از یه معلمه!معنیش این نیست که پول تو درس خوندن نیست!!!!به این معنیه که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون!!!😊
2731

با افتخار لرم 🥰

همسرم همه دنیامه 🥰 دلیل حال خوب منه ... بعد کلی سختی بهم رسیدیم و خیلی قدرشو میدونم خیلی برای زندگیمون تلاش می‌کنه ، خودمم دبیرستانی ام و درس میخونم هدفم اینه که دبیر شم آخه همسرنازنینم خیلی دبیر شدن منو دوست داره🤗 عقدیم و به زودی میریم خونه خودمون ، میرم خونه رویاهام که یه خونه نقلی باصفاعه با یه بالکن پر از گل 😍 خیلیم زود می‌خوام مامان شدن رو تجربه کنم اگه دختر باشه بهش آزاد بودن و انسانیت رو یاد میدم اگه پسر باشه مثل باباش باید وفادار و مرد باشه🤩 تو زیباترین داشتنی منی ، باعث حال خوب دلمی ، هرچی هم بهش تهش باز انتخابمی A❤️Z
لر کجا هستن؟

نمیدونم من قزوینم اما محله ی ما ۹۰ درصدشون لرن . خیلی جیگرن مخصوصا پیرزنا شون . با لباس محلی و جوراب رنگ پا میان بیرون 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2706