2733
2771
عنوان

عروسی لر هاس 🤤🤤

6420 بازدید | 362 پست

کوچه پشتی عروسی لری گرفتن صداش تو خونه ی منه  .دلم میخواد برم نگاه کنم😭😭 کاش روز بود میرفتم 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

جانم واسه لر و لرستان

نام کاربری من نام کارتون مورد علاقه بچگیم هست.همه‌ی ما دستِ کم در روایت یک نفر هیولایی نفرت انگیز هستیم.                چه‌ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اين‌ها که من با جان خود کردم/طبيبم گفت درمانى ندارد درد مهجورى/ غلط مى‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم 💙                           🎧🌙Tom Odell_another love

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لر کجا هستن؟

فس_فس_کنان_آمدم هستم🙂برای ظهور امام زمان یک صلوات ختم کن عزیزم🙂❤️اگه درآمد یه ناخن کار از بیشتر از یه معلمه!معنیش این نیست که پول تو درس خوندن نیست!!!!به این معنیه که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون!!!😊
لر کجا هستن؟

نمیدونم من قزوینم اما محله ی ما ۹۰ درصدشون لرن . خیلی جیگرن مخصوصا پیرزنا شون . با لباس محلی و جوراب رنگ پا میان بیرون 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2706