2733
2764

چند روز گلو درد شدید دکتر هم رفتم سرم زدم ، آب نمک قرقره کردم دمنوش خوردم و سوپ و........

ولی خیلیییی درد داره جوری که انگار همه جای گوش و حلق و بینیم پخش شده ، گوشام انگار میخواد ازشون آتیش بیاد و ..... 

هر موقع مریض میشم جوری گلو درد میگیرم که جورییی هست که صدام دیگه بالا نمیاد صدام کاملا قطع میشه....

چیکار کنم شما راهی بلدید ؟؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکار کنیم ؟ اصلااا تا کسی تجربه نکنه نمیدونه ....

نمیدونم الانم سرکارم بزور آب دهنمو قورت میدم

وحشتناک گلو درد و گوش درد دارممممممم

منتظرم بعد کارم برم دکتر

دستامو مشت میکنم اب دهنمو قورت دادنیییی

نمیدونم الانم سرکارم بزور آب دهنمو قورت میدم وحشتناک گلو درد و گوش درد دارممممممم منتظرم بعد کارم ...

من که نگم برات صدام داره کیپ میشه ، منم اب دهنم به زور قورت میدم و از گلوم زده به دوتا گوشام از پشت پرده گوش احساس میکنم الان از گوشام  آتیش میاد ، حتی نمیتونم سرفه کنم 

وای دقیقا عین منی😭😭دارم زجر میکشم قشنگ

حالا تو ببین من هر موقع مریض میشم این مدلم ، حنجره ام داغون میشه 😭😭 دیرررر خوب میشم تازه 😭💔💔 طولانبههه مریضی من با این چندین بار حتی دکتر هم میرم 

چیکار کنیم ؟ اصلااا تا کسی تجربه نکنه نمیدونه ....

من دیگه داره میشه یک ماه درگیرشم،پنی سیلین زدم خوب شدم اگه حساسیت نداری بهش به دکتر بگو پنی سیلین بزنه برات 

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲

من که گلو دردم خوب نمیشد رفتم دکتر.نگاش کرد گفت آنژین کردی.گلوم کامل سفید شده بود. بیست تا اموکسی قوی نوشت برام

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2706