2733
2771
عنوان

نامزدیم سر این موضوع به هم خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 2035 بازدید | 95 پست
همیشه بگذارید عصبانیتتون فروکش کنه بعد عکس العمل داشته باشید

برعکس من همیشه میگم عصبانیت خیلی خوبه 

مثل درده واسه بدن به آدم اخطار خطر میده 

یعنی یکی پاشو ردخط قرمزات گذشته 

ܩܔ ܣܩیܢܚ݅ܘ ܢ̣ߊ ܢ̣ܫ̇ض ܟܿܝ̇ߺܥ‌‌یܥ‌‌ܩܢ 😅 ️ ๛ܩߊ ܢ̣ܘ ܭܢܚܨ ܭܘ حߊ‌ܠܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ߊ‌ܥ‌‌ܭܨ ܢ̣ܦ̇ܣܩܥ‌‌ ܥߊ‌ܝ̇ߺܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ܩیܥ‌‌ܣیܩ! ️حرف زدن اسو نه‌خ‍‌ـב‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا عمل‌میکنم   خدامیتونه توازعرش له فرش واز فرش به عرش برسونه🥲👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااا چه ربطی داره  یه اسم تو شناسنامه چیو تعیین میکنه  والا که عجیبد میگین دوس پسر عیبه ...

همون دیگه چون ثبت نشده زبون ادم کوتاهه

bye🖐🏻ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویشبیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
سرزمین عجایب😐😂

سرزمین عجایبم اینحوری نیست😐تازه بعضی شهرا رسم دارن اول عقد کنن بعد نامزدی که باهم آشنا بشن 

ܩܔ ܣܩیܢܚ݅ܘ ܢ̣ߊ ܢ̣ܫ̇ض ܟܿܝ̇ߺܥ‌‌یܥ‌‌ܩܢ 😅 ️ ๛ܩߊ ܢ̣ܘ ܭܢܚܨ ܭܘ حߊ‌ܠܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ߊ‌ܥ‌‌ܭܨ ܢ̣ܦ̇ܣܩܥ‌‌ ܥߊ‌ܝ̇ߺܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ܩیܥ‌‌ܣیܩ! ️حرف زدن اسو نه‌خ‍‌ـב‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا عمل‌میکنم   خدامیتونه توازعرش له فرش واز فرش به عرش برسونه🥲👌
همون دیگه چون ثبت نشده زبون ادم کوتاهه

دیگه اون به شعور شخصیت آدما ربط داره

ولی آدم نباید زود عقد کنه

دلتنگ بی تربیتی و بی شخصیتش هستی؟تا آخر عمر مجرد بمونی بهتر از اینه که با این بددهن چندش زندگی کنی 

لطفاً زیر ۲۵سال توی تاپیکا به قصد کل کل با من مجادله نکنن.تبادل نظر با آدمای پخته رو ترجیح میدم🌹.تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
منم نگفتم زود عقد کنه

ولی چون عقد کرده وجدا شده وبچه داره 

دلیل نمیشه بگه مجرد ازدواج نکنه 

ولی چون عقد کرده وجدا شده وبچه داره  دلیل نمیشه بگه مجرد ازدواج نکنه

خب ادم مجرد ادم رو درک نمیکنه

خیلی کم هست کسی که سرکوفت نزنه 

bye🖐🏻ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویشبیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
درست مثل شهر ما البته یکم بهتر شده 😂

حالا توشهر ما تایکی دوماه قبل عروسی نباید کسی عقد کنه 

نامزدی تا دوسال یابیشتر ممکنه طول بکشه 

ولی عقد ازنظرشون خوب نیستن راسته هم تاحدود زیادی 

اگر نامزدی باشین میتونین راحت جدا شین وقتی روخونه زندگیت باشی راحتتر زندگیتو جمع میکنی

همه مردایی که پیج اعتیاد فالو میکنن خودشون معتادن. شرش کم ول کن اون بی هویتو 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
چه اصراری دارید با پسر مجرد ازدواج کنید؟  با یکی مثل خودتون ازدواج کنید که درکتون کنه

مجرد ۴۰ساله با مطلقه هیچ فررررقی نداره تا حرمت مطلقه بالاتره تایه پسر پیرترشیده نخاسته مونده

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
2706