2733
2764
عنوان

پسره واقعا جنتلمن و بالوله ولی شک دارم بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 3504 بازدید | 219 پست
چشمامو کور نکرده چون منم هم سطح خودشم الان فقط این اسکل بازیای خودش برام سواله

از باگ مغزی دخترها داره استفاده میکنه

داره گیجت میکنه 

دیگه باید بری حتما کلاس آموزشی عزیزم

طرف خبره و کارکشته هست

آقای محترم درخواست نده، نقل قول بگیر افتاد؟!
متوجهم که منو نمیخواد اصراری هم ندارم منو دوست داشته باشه من الان سوالم اینه خیلی خوش برخورده و میگ ...

خب دیگه

چون خودشیفته‌ست

اول این حرفا رو میزنه ببینه تو اقدامی میکنی یا نه

دیده اقدامی نکردی حالا از این در وارد شده که یعنی فرصت کمه اگه منو میخوای سریع تر یه کاری بکن😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کسی که ویلا لواسون داره فرشته و زعفرانیه خونه داره بی ام و داره میخوای یکم باد نکنه خودشو😂 و ...

بلده کاره همین

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
خب دیگه چون خودشیفته‌ست اول این حرفا رو میزنه ببینه تو اقدامی میکنی یا نه دیده اقدامی نکردی حالا ...

بهم میگه زیبا تو خیلی خانم موجه ای هستی،  دوست دارم گازت بگیرم فشارت بدم بعد میگه من کلا طرز ابراز علاقه م به آدمایی ک دوسشون دارم ابنطوریه

بعد میگه من به تو حس از روی رل زدن ندارم

بعد میگه با ی دختره شاید دوست بشم

من ب کسی پیشنهاد ندادم هیچوقت دخترا پیش میدن

خب اسکله ک منظورش از اینا این باشه ک بام رل بزن😂

بهم میگه زیبا تو خیلی خانم موجه ای هستی،  دوست دارم گازت بگیرم فشارت بدم بعد میگه من کلا طرز اب ...

کلا چیزایی که ازش تعریف میکنی اصلا نشونه‌ی یک مرد جنتلمن نیست

من جای شما بودم از همه جا بلاکش میکردم چون اینجور شخصیتان سمی‌ناخودآگاه آدمو جذب میکنن ولی ته ارتباط با اینا هیچی نیست

فقط آدم ولع پیدا میکنه که به دستشون بیاره و اونا هم همینو میخوان

ولی اینجور آدما واقعا سالم نیستن و ثبات ندارن از لحاظ روحی

واقعا ؟؟؟؟ خوش به حالتون  من فقط یه بار اومدم اونم سال ۹۵ برج ۵  هواش عالی بود

اخه برج پنج بدددترین هواس گرمترین هواس کجاش عااالی بود،🤣🤣🤣

درخواست دوستی ممنوع....من دیوونه ام یکهوووو دیدین فحش خواهر مادر دادم،😱🤫😝

خودت کات کن بگو خوشم نمیاد همین‌جوری با پسر حرف بزنم شمام به یکی دیگ علاقه داری بعدشم این پسرایی ک خیلی ادعا دارن که من با هرکسی نمیرم تو رابطه و فلان ایتا گو خورده خیلیم لایه مطمئن باش

اوستا کریم هر سازی زدی رقصیدیم ولی ناموصا شاباشمونو بده مرسی اه😒❤️
2706