2733
2764

اول بگم من. اصلا برام مهم نبود ولی الان ته دلم یه خرده ناراحت شدم ولی هیچکس نمیدونه و همه فکر میکنن راضی ام

ما فقط یه خواهر برادریم و من 10 ساله ازدواج کردم

بابام اون موقع 30 میلیون بهم جهیزیه داد

داداشم مجرده.و 3 سال پیش یه آپارتمان بهش داد و حرفی گفت بفروشید باهاش کار کنید .داداشم باهاش زمین خرید و ویلا درست کرد .اسمی برای بابامه ولی تمام اختیارات با داداشمم.چه بخواد بفروشه چه هر کاری

یه ماشین 600 میلیونی هم دست داداشمه.که بابام خریده(به نام بابامه

بابام یه ماشین دیگه داره

شوهرم وضع مالی بدی نداره در حد متوسطیم ولی مستاجریم و خونمون کوچیکه.پولش همه تو کارشه نمیتونیم خونه عوض کنیم

آرزومه از این خونه پاشم😭

شما بودین ناراحت میشدین؟احساس میکنم فرق گذاشتن بین ما

نباید تبعیض قائل شن

ولی خب حرفی هم بزنی میگن مال خودمونه دلمون میخواد

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شهر ما اصولا برا پسر کمک میدن خونه و ماشین بخره 

برا دختر جهیزیه و سیسمونی 

نمیدونم ناراحت میشدم یا ن

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه
خب ب داداشت ک نداده  چرا ناراحتی

من وقتی خونه بابام بودم ماشینشو نمیداد که رانندگی کنم حتی 1 بار

الان اختیار کامل اموال بابام دست داداشمه.بگه بفروش میفروشه بگه عوض کن عوض میکنه

من وقتی خونه بابام بودم ماشینشو نمیداد که رانندگی کنم حتی 1 بار الان اختیار کامل اموال بابام دست دا ...

میدونید خانوادهها نوع تفکرشون اینه هر خانودده وظیفشه ب پسرش کمک کنه 

و در قبال داماو وظیفه نداره 

منو ببخش اما داماد دوبار بهش خوبی شه خیلی روش زیاد میشه 

حالا شاید پدر شما ارث خوبب براتون جا بزاره

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پدرتون وطیفه ایی درقبال شما نداره شما شوهر کردین و نباید توقعی از پدرتون داشته باشین اگه مجرد بودین اوضاع فرق داشت ولی الان نباید ناراحت بشین   خانواده شوهرتون باید  ب شما کمک کنن