2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید عنوان خوب نمیزنی

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨                                                                         در ضمن هرکسی رو که دوست داشته باشم ریپلای میکنم مخصوصا اونایی که میگن اگه با نظرمون مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😊😌                                                                                                                                                                 

چی بگم والا آخه...😁😁

کوروش شاه جهان شاه بزرگ آزاد مرد آزاد مردان آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم(شاهنشاه) آریایی هستم فرزند کوروش بزرگ به تاریخ کشورم بسیار افتخار میکنم لر ها سرچشمه ی اصالت هستند به قومیت با اصالت و غیرتمند خویش افتخار کرده و به کشورم و تاریخ کشورم پایبند هستم لرها همان قومی بودند که در تاریخ نام تیمور را لنگ کردند✌🏻*بعد این همه بارون خون بلاخره پیداش میشه رنگین کمون🕊* زنده باد ایران و ایرانی(بی احترامی=بی‌احترامی)
چی بزنم؟

مثلا چیزی که میخوای بپرسی رو تو عنوانت بگی

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨                                                                         در ضمن هرکسی رو که دوست داشته باشم ریپلای میکنم مخصوصا اونایی که میگن اگه با نظرمون مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😊😌