2733
2764

برای پسرشون نه

مادرشوهرم بچه نگه میداره تا تنهایی برن بیرون بچهای برادرشوهرم نمیزاره مزاحم خلوتشون شه ولی همون بچها رو میفرسته باما  من نامزدیم ولی خاهرشوهرم عروسی کرده و دوتابچه داره

خیلی از این رفتارا

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
خب قبول نکن

داستانش طولانیه

من قبول نمیکنم بچها میچسبن به ما

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون طور که اکثر اقایون خواهر خودشون پرنسس انگلیسن اما دختر مردم کنیز بی چون و چرا و کسی حق نداره به خواهر خودشون نزدیک شه اما خودشون ب راحتی با ناموس مردم بازی میکنن 

به فلک میرسد از روی چو خورشید تو نور ❤️قل هوالله و احد چشم بد از روی تو دور 

مادرشوهر سابق منم دخترش از صبح تا ۸ غروب میومد خونه اشون شب برای خواب میرفت خونه شوهرش، 

اما معتقد بودن من فقط هفته ای یک روز حق دارم برم خونه مادرم اونم در حد نیم ساعت دید و بازدید

میرن جایی برای خاهرشوهرم ودامادش کادو میگیره برای من نه فقط برای شوهرم

تولد اوناجشن میگیرن من نه

نمیخواد باهم تنها باشید فعلا

نه میخان اوناراحت باشن فقط 

مادرشوهر سابق منم دخترش از صبح تا ۸ غروب میومد خونه اشون شب برای خواب میرفت خونه شوهرش،  اما م ...

برای منم صب میاد شب 12میره بچهاشم میزاره همونجا

منم چندین بار متوجه شدم اخبار خونه مارو میبره واسه خاهر شور

یک بار رفتم بهش گفتم چطور واسه دخترتون قایم میکنید

چطور زیر چشمش کبوده من چیزی نمیپرسم

اما ما یک ذره با همسر خودم بحث کنم همه باید از سریق شما بفهمن

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙
برای منم صب میاد شب 12میره بچهاشم میزاره همونجا

شما برید بیرون ،،،،همین الان حد رو مشخص کنید ،،،اگر خواستن بچه بفرستن با شما بگو ن مسئولیت داره ننیتونم همش مواظب باشم 

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2706