2733
2771
عنوان

چیکار کنم با خواهر شوهرم😒

977 بازدید | 71 پست

امروز اومده از لحظه ای ک نشست گفت وای بچت(۴سالشه)شبیه به بچگی داداشمه نازه قشنگه فلانه😐در صورتی ک شوهر من پوستش سبزه است سه کیلو هم دماغ تو صورتشه😐عکسای کوچولوییش میبینی وحشت میکنی😂بعد جلو اون یکی پسرم میگفت ن این به ما اصلا شبیه نیست ما بچه زشت تو خانواده نداریم حالا چهره پسرم انقد نازه فقط یکم سبزس😐این درصورتیه پوست روشن تو خانوادشون اصلا ندارن😐بعد جلو بچه بهش میگه زشت دفعه بعد ک اینو تکرار کرد چی بهش بگم!!!!حالا خودشم ماشالله بهش از صفر تا صد پنجم کسی نمیده به چهرش هی میاد اینو میگه😒تا حالا بارها بهش گفتم عزیزم منظورت چیه هی اینو میگی این ب ما رفته اون نمیدونم به کی باز خفه نمیشه😐 ی‌جواب میخوام ک تا عمر داره سمت ما نیاد! حساس شدم رو این حرف اصن

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 درخواست دوستی ندین لطفا...خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫 مستی که داره پیشت اعتراف میکنه براش کشیش نشوووووو.....

چه بیشعوره

حداقل جلو بچه جلو دهنش و بگیره

"لطفا لایک نکن عسیسم"بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشگلم اولن داداشش همسر خودته، خوب باشه پرچم تو بالا رفته

ولی سری بعد که بین بچه هات فرق گذاشت بگو جفتشون ماشالا خوبیای مارو برداشتن

لازم نیست به همه هرچیزی و ثابت کرد

مخالف جهالت! دانشجوی پزشکی هستم اگه میتونم کمکتون کنم حتما بهم بگید.
بگو اتفاقن بزرگه رو‌میگن شبیه باباو عمشه ولی هرچی هستن من عاشقشونم اتفاقن عاشق رنگ پوستشونم 

ب من باشه دوس ندارم یک ذره حتی قیافه شبیه اینا باشه هر بار گفته گفتم هردو ناز و زیبان چیه هی میگی باز تکرار میکنه نکبت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 درخواست دوستی ندین لطفا...خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫 مستی که داره پیشت اعتراف میکنه براش کشیش نشوووووو.....

خواهر شوهر من اولین بار گفت دماغ دخترت چقدر بزرگه حالا دخترم نوزاد بوده من خندیدم گفتم اره اتفاقا همه نیگن شبیه فلانیه خودشو اسم بردم نیشش همونجا بسته شد دیگه ندیدم هیچ کدوم به دخترم حرفی بزنن ولی خدا شاهده دخترم چقدر نازو وسفید دماغشم قلمیه قلمیه 

ی بارم دختر داییم اومد خوشمزکی کنه گفت پسر فلانی داداشمو گفت چقدر زشته منم گفتم اتفاقا مانانت میگه شبیه فلانیه داداشش رو اسم بردم اونم که جونش با جون داداشش بود لال شد و گورشو گم کرد البته هر دوبار با خنده گفتم که شر نشه 

چه بیشعوره حداقل جلو بچه جلو دهنش و بگیره

عین ی مار زخم خورده آمادم یک بار دیگه بگه ک از هشتاد جهت نا مساوی پارش کنم پسرم گریه میکرد میگفت ن من زشت نیستم بش گفتم بار اخرته اینو میگی هر هر میخندید میگفت شوخی کردم دیوونه عنتر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ول کن این چرت و پرتا رو، هزار ماشالله سومی رو بارداری؟

بله 

نمیدونی بچم یهو گریش گرفت داشتم دیوونه میشدم بش تشرم زدم گفتم ب چ حقی اینو میگی اشک بچه دراومد میگه شوخی کردم گفتم بار بعد بگی بخدا شوخی نمیگیرم هرچی باید نباید میگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بگو عزیزم آخرین باری باشه که بچه های منو مقایسه میکنی و اعتماد به نفسشونو خراب میکنی چندبار پرسیدی چیزی نگفتم ولی اگه خیلی کنجکاوی بچم به کی رفته یه نگاه به آلبوم بچگیای خودت و داداشت بنداز بگو گل به خودی میزنی حالا من هی هیچی نمیگم فکر نمیکنی داری خودتونو مسخره میکنی؟ 

خانواده شوهر منم اینجورین ولشون کن نقطعه ضعفتو گیر بیارن ول نمیکننااااااا حساسیت نشون نده

انقد دیروز تاحالا دلم گرفته هی میگم چرا نزدم تو گوشش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706