2733
2771
عنوان

مامانم تو خونه ما روزی ۲تومن خرج میکنه حقوق خودش ۹تومن بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1452 بازدید | 48 پست
چرا باید مامانت چند ماه به خاطر بارداری شما بیاد خونتون بمونه؟  دو تا بچه دارم برای هیچ کدوم ن ...

امضات شعر کارت عروسیم بود🥰

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدا نیاره!چقدر زششششت درسته شما داری که اونم خرج میکنه ولی داشتن دلیل این بخشید ولی بیکلاس بودن ...

خب منم همینو میگم 

اما حالا که گفتم قبل خریدن چیزی ازم بپرس

این حرفا میزنه که بالا نوشتم منم نمیدونم حساسم یان .دلخور شدم

مثلا بش گفتم فلان چی بگیر سر راهت

میگه :بعذ نگی چرا گرفتم!!!

درحالی که من چیزی که خودم بگم نمیگم چرا گرفتی

مشکل مالی نداریم .ولی قشنگ نیست این قد خرج کردن 

کارت همسرمه  میگم زشته جلوش بگه پیش خودش مادرش روزی یکی دوتومن خرج میکنه حالت که بعد چن ماه س ...

کآری نداره باهمین گوشی دستت هرمقدار ک نیازه بریز ب کارت دیگ ،بده دست مامانت بگو تا آخر ماه مدیریت کن

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

تا حرمت ۸ا ازبین نرفته و صدای شوهرت درنیومده بفرستش بره

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
چیپس پفک اسباب بازی کلا هرچی دل بچه م خواس یا هر موادخوراکی غیرضروری بخواد بریزه تو خونه میگیره.یا ...

استارتر کارت بانکی که پول زیاد توشه پنهان کن 

یه کارت دیگه بده دست مادرت 

نمی دونم چرا تا حالا واکنش نداشتی 

💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
کآری نداره باهمین گوشی دستت هرمقدار ک نیازه بریز ب کارت دیگ ،بده دست مامانت بگو تا آخر ماه مدیریت کن

زورم گرفت بش گفتم تو خونه خودت همین جور خرج می کنی

گفت اره عادت دارم !درحالیکه حقوق بابای من ۹تومنه

از وقتی هم گفتم قبلش بام هماهنگ کن

دراومده یه چیز خیلی ارزون گرفته که اصلا برام مهم نیس بعد ب روم میزنه میگه با ترس ولرز گرفتم !

خیلی ناراحت شدم از این حرفش

زورم گرفت بش گفتم تو خونه خودت همین جور خرج می کنی گفت اره عادت دارم !درحالیکه حقوق بابای من ۹تومنه ...

مهم نباشه دیگ فقط ب مقدار نیاز پول بزن ب کارت دیگه و بده دستش ،smsکارت ام فعال کن

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
استارتر کارت بانکی که پول زیاد توشه پنهان کن  یه کارت دیگه بده دست مادرت  نمی دونم چرا ت ...

کارتش صدتومن توش پول بود 

همین جوریییی می خرید .

دیگه بش گفتم قبل اینکه چیزی بخری بام هماهنگ کن 

استارتر خودت اگر می تونی برو خرید 

خرید های مهم و ضروری رو انجام بده 

یا با اسنپ فود خرید کن 

💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
روزی دو میلیون چیپس و پفک!!!!!!!!!؟ بعد با کارت شما میخره؟

عادت دارن زیادی اغراق کنن😄😄😄

پول چیپس و پفک خیلی به چشمش اومده منتها

منم فکرنمیکنم مادرش روزی ۲ میلیون کارت بکشه

وگرنه این خانم و شوهرش تاحالا صدبار کارتو ازش

میگرفتن👌😁😁😁 میشه ماهی ۶۰ میلیون

کارتش صدتومن توش پول بود  همین جوریییی می خرید . دیگه بش گفتم قبل اینکه چیزی بخری بام هماهنگ ...

آفرین 

کار درستی انجام دادی 

2706