2733
2764

برا بارداری اومده پیشم 

مشکل مالی نداریم ولی روزی یکی دوتومن چیپس و سوسیس وغیره.. مخارج الکی میکنه

تا اینکه بعد چن ماه بش گفتم اینقد بدون جریان گذاشتن من نخر. مثلا بش میگفتم بستنی میخوام ده تا از گرونترین نوعش میخرید 

کلا بدون درنظر گرفتن قیمت همه چی برمی داشت .

درحالی که خونه خودش دقیق حساب کتاب میکنه خرید ماهیانه رو اصول خرج میکنه 

حالا از وقتی بش گفتم اینطوری خرج نکن .تا میگم فلان چی بگیر میگه بعدش نگی چرا گرفتی!!یا یه چی میخره طعنه میزنه با ترس و لرز گرفتم !

مامانت بارداره اونده خونه تو ؟ یعنی چی 

بابات کجاست پس 

میخوام از احسان براتون بنویسم... آخ احسان فدای اون چشای عسلیت بشم😍دیگه تو نینی سایت معروف شدی کاربرا ازم میخان امضامو کامل کنم 😌🤣

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

سرجمع کارت مون دستشه ماهی ۳۰تا ۵۰تومن میشه خرجای الکی .مثلا هرچی بچه ۶سالم بگه میخره

بعد بش گفتم تو خونه خودتون هم همین جور خرج میکنی ؟میگه اره 

عادت دارم .اخه حقوق اونا ۹تومنه چه جوری !

کارت شماست ؟

کارت همسرمه 

میگم زشته جلوش بگه پیش خودش مادرش روزی یکی دوتومن خرج میکنه

حالت که بعد چن ماه سکوت تذکر دادم

این حرفا میزنه :شما باشین ناراحت نمیشین

میگم فلان چی بگیر میگه بعذ نگی چرا گرفتی!!!!درحالیکه خریدا قبلش سرخود بوده همیشه

یا یه چی میخره میاد خونه ارزونه .عمدا میگه با ترس و لرز گرفتم !

من باردارم اون اومده خونه م .و بش میگم کارت شوهرم خرج زیاد نکن .زشته

آها 

اگه بهش احتیاجی نداری بگو بره 

میخوام از احسان براتون بنویسم... آخ احسان فدای اون چشای عسلیت بشم😍دیگه تو نینی سایت معروف شدی کاربرا ازم میخان امضامو کامل کنم 😌🤣

چرا باید مامانت چند ماه به خاطر بارداری شما بیاد خونتون بمونه؟ 

دو تا بچه دارم برای هیچ کدوم نه یه روز رفتم خونهٔ مامانم و نه یه روز اون اومد پیشم،حتی بعد از زایمان.

فقط توی بیمارستان پیشم بود. 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 
2706