2733
2771
عنوان

عموم کتکم زد هنوز جاش کبوده😭😭😭

2712 بازدید | 76 پست

دیشب با عموم دعوام شده بود چون گفتم یسال دیگه ۱۸ سالم میشه میخوام خونه مجردی بگیرم همشم برم سرکار فقط شبا واسه خواب برگردم

یهو گفت همچین غلطی بکن تا بیام دندوناتو خورد کنم

گفتم مگه چیه ۱۸ سالم میشه من این حقو دارم که بخوام خونه بگیرم یهو اومد انقد کتکم زد که هنوز جاهاشون درد مبکنه و کبوده 😭😭😭

چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا ایرانه ها خونه مجردی معنی استقلال نمیده معنی دیگه ای داره 

ولی به عموت ربطی نداره

یاد بگیر که چیزی را که داری قدر بدانی، قبل از اینکه زندگی تو را وادار به قدردانی از چیزی کند که داشتی.

خب بابات چیکارکرد

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه

غلط کرده

برای شما هم زوده البته

🖤آجرک الله یا صاحب الزمان فی مصیبت جدک الحسین 🖤از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش❤زده ام فالی و فریادرسی می آید❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤

مامان من اونجا بود الان عموم بابا داداشش یعنی بابام سرد خونه بودن😂😂😑

میشه برای رسیدن به ارزوهام یه صلوات بفرستی 🧡🌱  منو دختر خالم این   یه کاربری  رو داریم 😁
2706