2733
2764

منم بودم تو اون تاپیک نی نی یار تگ کردم. چقد بی احترامی کردن به هم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣ولی خداشاهده شمالیا بی اعصابن  شوهرم شمالیه کلا همگی بی اعصاب🤣🤣🤣 چند دوستام همینطور ماد ...

منم شمالیم 

اعصاب مصاب یخ😁

شاید بخاطرطبع سرد بدن باشه البته

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👏                                                                 خدایاااااابیا و خدایی کن به من ی شوهر پولداروو خوشتیپوو مهربون ک صاحب تالار بشه عطا کن🤲❤اینکه صاحب تالار باشه برام خیلی مهمه�😌
نصف تعصب کوردارو بقیه ایرانیام داشتن الان کشورمون بهشت بود😂

خب الان کامنت شما هم یه توهین ترو تمیز شد که 

عزیز دل میخوایین تعریف چه از خودتون چه از دیگران چه بقیه قوم ها بکنید بقیه قوما رو باهم تو خاک انداز نریزید زیرپوستی متشکرم

____خندوندن یه نفر بعد از اینکه تازه گریه کرده یکی از قشنگترین صحنه هاست .......https://abzarek.ir/service-p/msg/1937775
منم شمالیم  اعصاب مصاب یخ😁 شاید بخاطرطبع سرد بدن باشه البته

همه امون همینیم ربطی به قومیت نداره😂😂😂😂

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه
در مورد چی بود؟؟

یکی تاپیک زد میگن شوهرم شبیه افغانیاست. یکی اومد گفت مشهدیا شبیه افغانیان. یکی به ترکان فحش داد یکی به عربا اوضاع خراب شد در حد فحش ناجور

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
حاجی کراش ناموسا آسفالت .....

دمت گرم عالی بود🤣🤣🤣

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👏                                                                 خدایاااااابیا و خدایی کن به من ی شوهر پولداروو خوشتیپوو مهربون ک صاحب تالار بشه عطا کن🤲❤اینکه صاحب تالار باشه برام خیلی مهمه�😌

به ما مشهدی ها چی میگین🤌😂😂😂

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه
یکی تاپیک زد میگن شوهرم شبیه افغانیاست. یکی اومد گفت مشهدیا شبیه افغانیان. یکی به ترکان فحش داد یکی ...

وای اره دیدم😂😂😂چ مزحک ک تو تاپیکی ک درمورد افغانستانه هم ایرانیا ب هم میپرن

کچی‌کورد
به ما مشهدی ها چی میگین🤌😂😂😂

من ازتون دفاع کردم😁

خب الان کامنت شما هم یه توهین ترو تمیز شد که  عزیز دل میخوایین تعریف چه از خودتون چه از دیگران ...

دقیقا این خودش ی مدل توهین زیرپستی ولی گردن گیر خرابه خرابه خرابههه

وای اره دیدم😂😂😂چ مزحک ک تو تاپیکی ک درمورد افغانستانه هم ایرانیا ب هم میپرن

بعد اینا همونان که تو پیجاشون میزنن نژاد پرستی ممنوع

2706