2733
2771
عنوان

شبا اذیتم میکنن😈😈😈😈

389 بازدید | 21 پست

دیشب شوهرم رف حیاط.تنها خوابیده بودم تو اتاق.بل تنگی نفس ک اصلا نفسم بالانمیومد چشام باز کردم.ی لحظه نفسم اومد باز رف .نمی تونستم تکون بخورم با جفت چشام سایه هایی مثل قواره ما آدما میدیدم ک از در اتاق با عجله هی میرن هی میان.خیا

بی اذیت میشدم و می ترسیدم هر چی تلاش کردم گوشی بردارم ب شوهرم زنگ بزنم نتونستم.بعضیا میگن بختک هس.خب پس اونایی ک میدیدم چی بودن؟

یکبار دیگه موقع خواب انگار روحم رو یکی از قفسه سینم چنگ میزد ک بکشه بیرون قشنگ حس میکردم انقد قدرت داشت ک مثلا نزدیک بود جسمم هم کشیده شه رو ب جلو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثل منی عارض داری عزیزم..

بعضی وقتت هم ک میخوابم تو عالم خواب خودم رو تو حالت خواب می بینم انگار ک من دارم خودم رو می بینم تو همون مکان و زمان حتی تو همون مقدار روشنی یا تاریکی هوا 

۴۰ روز سوره بقره و تکویر هر روز ی ساعت مشخص لرار با صدای بلند پخش بشه من خودم گفتم که اینجوریم عارض دارم الان چند مداه ادیت نمیشم دیگه من از بچگی این مشکلو داشتم..

یه مطلب علمی هست ک انسان وقتی میترسه یه هورمون ترشح میشه تو بدنش

ک باعث میشه همچیو به اشکال ترسناک ببینه.

شماهم اون لحظن ترسیده بودی.

وگرنه همچین موجوذاتی طبق قران 

چشم انسان توانایی دیدنشون نداره 

و اون داستانا بلف و سرگرمی بیش نیست 

و چون این داستانا تو لحظه ترسیدن مدام یادت میاد 

باعث میشه توهمش دنبال اونا بگردی و میبینیشون واقعا ولی این توهم مغزته چیزی وجود نداره

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️

منم یبار چند سال پیش تو خواب انگار یه وزنه رو قفسه سینم بود

یهو یادم افتاد پاشم قرآن بیارم بالا سرم ولی نمیتونستم از رو تخت بلند شم...

خیلی حس بدی بود واقعا

اول عاشق بوده یا معشوق              استارتر محترمی ک تو تاپیکت پست میزارم،بابا یه اِهنی اُهنی...
2706