2733
2764
عنوان

خواهش میکنم خواهرانه راهنمایی کنید واقعا خیلی غم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 66 پست

الان همسناش همه تقریبا همینن 

تو فیلمای کره ای و ویسگون و پینترس غرق شدن بچه ها. 

مام 1نمونه عین دختر شما رو داریم 😬 

سخت نگیر اینا بخاطر این ب چشمت میاد ک دهه 90 کاملا با دهه 70، 60و 50 متفاوتن 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شالله....... تعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا.....    قدم 180... وزنمم از 105 رسید ب 67 از لاغری راضیم.... با قدم اصلا وزن چاقیم معلوم نبود🤦‍♀️

الان میان میگن هورمونهاش و دوره بلوغ اما همش الکیه  به نظرم برای اینکه آسیب نبینی بی خیالش شو فقط بهش بگو از این به بعد نظافت اتاقت و حموم رفتن و مسواک و.... با خودت دیگه به من ربطی نداره بزار بقیه بهش بگن اونوقت خجالت میکشه انجام میده 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

فست فود خیلی خیلی کم شاید هر دو ماه یکبار اینقدی که به تغذیش اهمییت میدم 

یمدت رهاش کن هم حال خودت خوب میشه هم اونو به حال خودش میذاری ببینی چطور پسش میره 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
عزیزان دخترم ۱۲ سالشه بسیار بسیار شلخته ،بی انظباط و حواس پرته واقعا خسته شدم همه کاری باید اینقدر ...

عزیزم بهت حق میدم مادرشی، دلسوزشی

ولی باور کن همه ی آدما میل هم نیستن

همه ی آدما با دقت نیستن، همه ی ادما مثل هم توجه نمی کنن

لطفا دختر خوشگلت و با بقیه مقایسه نکن

من متخصص نیستم 

بهتر نیست شما که انقدر دلسوزشی انقدر هواشو داری بهتر نیست یک مشاور کاربلد ببری

نگران حرف مردم هم نباش. اصلا به مردم چه

شاید اتفاقی افتاده که تو نمیدونی!؟ شاید دخترت با مشاور راحت تر حرف بزنه

لطفاپیش یک مشاور ببر و کنارش باش تحت هر شرایطی

ممنون گل جآن

عزیزان دخترم ۱۲ سالشه بسیار بسیار شلخته ،بی انظباط و حواس پرته واقعا خسته شدم همه کاری باید اینقدر ...

افسردگیه احتمالا کلاس بذارش هرکاری میکنه تحسین کن با خودن جملات انگیزشی کاری پیش نمیره کوچک ترین چیر دکمه اسانسور رو هم میزنه تحسین کن افرین که حواست بود ممنونم این سن بحران زیاد داره اعصابتونو نورد نکنین انقدر این انرژی تنبل بودن رو القا کردین دیگه بخواد هم کاری نمیکنه مثلا باهم کیک درست کنین بعد بگین کیک و دخترم دست کرد زله دسر 

باید ببینه که میتونه وقتی زور باشه انجام نمیدیم باید حس خوب بگیریم تا خودجوش اون کاررو انجام بدین 

از جهت علمی درستش اینه حداقل یک مورد رو امتحان کن نتیجشو میبینی

منم دخترم ۱۴ سالشه همینجوریه 

فکر کنم مال سنشون هست 

پدری از ما شبانه روز درمیاره که نگو 

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نگران نباش منم اینجوری بودم رفتم خوابگاه بهتر شدم ولی توخونه بازم همینم 

مشکلی ندارم رتبه کنکورم خوب بود 

2706