2733
2764

سلام دوستان عزیز ازتون خواهش میکنم منو دوستانه ،خواهرانه راهنمایی کنید واقعا نمیدونم چیکار کنم تو پست بعد همه رو کامل میگم که اذیت نشید

عزیزان دخترم ۱۲ سالشه بسیار بسیار شلخته ،بی انظباط و حواس پرته

واقعا خسته شدم همه کاری باید اینقدر بگم تا انجام بده به زور باید ببرمش حمام، خودم اتاقش رو تمیز کنم باید هرشب ده بار بگم تا مسواک بزنه فقط دوست داره بخابه یا سریال ببینه

گاهی فکر میکنم نرمال نیست چون یه کار ساده رو ده بار باید بهش بگم ولی یادش میره و توجه نمیکنه

غذا میخوره ولی بشقابش رو جمع نمیکنه و خیلی چیزهای دیگه

انواع ازمایش ها بردمش اما هیچ نوع بیماری نداره، با این حال بهترین ویتامین ها رو بهش میدم اما نمیدونم این همه تنبلی بی انگیزگی از کجا میاد ساعت ها باهاش صحبت میکنم جملات انگیزشی براش میخونم اما هیچ

همش میگه خستم ،حوصله ندارم

خیلی ناراحتم دیشب کلی گریه کردم خدایا چرا بچه من  اینطوریه خواهش میکنم خواهرانه کمکم کنید😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزان دخترم ۱۲ سالشه بسیار بسیار شلخته ،بی انظباط و حواس پرته واقعا خسته شدم همه کاری باید اینقدر ...

باید ببرید مشاوره کودک و نوجوان 

از طریق انواع بازی و تمرین کاری می کنند تمرکز و توجه فعالش بیشتر بشه 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
عزیزان دخترم ۱۲ سالشه بسیار بسیار شلخته ،بی انظباط و حواس پرته واقعا خسته شدم همه کاری باید اینقدر ...

بفرستش باشگاه و فست فود زیاد بهش نده 

گوشی رو ازش بگیر در ازای تمیز کردن اتاق بهش بده فیلم ببینه

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

از اول کودکی اینطوری بود برنامتون؟

یا تغییر خلق داره؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
میاین تاپیکم شاید کسی تونست راهنمایی کنه😭

عزیز برای دندون هات برو دانشگاه های دندانپزشکی اونجا با قیمت مناسب برات انجام میدن 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨

به عنوان تنبیه کمی محرومش کن از کار یا وسیله مورد علاقش تا انضباط شخصی رو یاد بگیره

بدون خشونت عاطفی و فیزیکی...مهربون و قاطع این کار رو بکن

بفرستش باشگاه و فست فود زیاد بهش نده  گوشی رو ازش بگیر در ازای تمیز کردن اتاق بهش بده فیلم ببی ...

فست فود خیلی خیلی کم شاید هر دو ماه یکبار اینقدی که به تغذیش اهمییت میدم 

اضافه وزن نداره؟

بذارش باشگاه

تلوزیون رو ساعتی کن و تا اتاقشو مرتب نکنه حق دیدن سریال نداره

سعی کن بذاریش کلاسهای مختلف با توجه ب علایقش

چیو میخوای ثابت کنی؟کیو میخوای قانع کنی؟بیخیال!واسه خودت زندگی کن😇
2706