2733
2771

بچه ها من مادرم خیلی سال پیش وقتی بچه بودیم جدا شد و دیگه ازش خبر ندارم تا الان 

پدرم هم تا یادمه اعتیاد داشت چندین بار خودم بردم ترک کردم و باز از نو شروع کرد

هیچوقت بفکر من نبوده و نیس من خودم رفتم درس خوندم خودم رفتم سرکار خودم کوچکترین و بزرگترین کارای زندگیما انجام دادم هیچوقت نه بمن گفته کجا میری نه گانه چیکار می‌کنی هم کمبود مادر داشتم همیشه هم پدر 

پدر فقط یه موجود اشغال که جلو چشممه و باید حرص بخورم از دستش

الآنم که می‌خوام ازدواج کنم موندم چجوری قضیه را به خواستگارم بگم قضیه طلاق را گفتم اما اون فکر می‌کنه پدرم با سختی و دلسوزی مارا بزرگ کرده حتی خونمون اجاره ای و داغونه خونه خودمون نذاشتم بیان بردم خونه عموم

اگه قبولش کنم نمی‌دونم چجوری بیارمش خونه چجوری باباما باهاش آشنا کنم چجوری بگم وضعم اینه

اعتماد بنفسم صفر شده از پسره از نظر ظاهر تیپ قیافه تحصیلات شغل سرم از همه نظر تنها دردم خانوادمه 

اگه هم ردش کنم نمیتونم دیگه باباما تحمل کنم

عزیزم کسی اگر واقعا خود شمارو بخواد براش مهم نیست پدرو مادر شما کی ان یا چیکاره ان

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه پسر خوبی باشه شما را هر طوری هستید قبول میکنه.

ولی درونتون یه خلا و یه کمبود همیشهه هست توی طول زندگی خیلی ضربه میخورید اگه شوهر همراهتون نباشه خیلی بدتره

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

عزیز دلم 🫂 

کاش بش میگفتی ک بعدا بیشتر اذیت نشی 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
لعنت به آدم معتاد که اینجوری زندگی بچش خراب میکنه

بخدا من اگه وضع خانوادم این نبود خودم کسی هستم که همه الان بهم افتخار میکنن انقد که درست زندگی کردم ولی تا می‌فهمن وضع خانواده را نظرشون تغییر می‌کنه 

وقتی همه جوره ازش سری دیگه چرا اعتماد بنفس ندای؟

بعدش هم به نظرم ردش کن بره حالا که از تو پایین تره

تو مشکلی نداری که بخوای با کسی که از خودت پایین تره ازدواج کنی مشکلت فقط اینه که شخصیت گرونی نداری

یکم عزت نفس داشته باش توروخدا عزیزم

تاپیک پربازدید یادت نیس پسره عاشق یکی شده بود ک فقط خوشگل بود ،خانواده درست حسابی نداشت 

بزار بیاد 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
میترسم اگه بگم بعد بخواد به روم بیاره

نترس گلم شما شخصیتت جداست درسته پدرته ولی کسی ک ترو بخواد باید همه چی تو قبول کنه 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
بخدا من اگه وضع خانوادم این نبود خودم کسی هستم که همه الان بهم افتخار میکنن انقد که درست زندگی کردم ...

درکت میکنم 

اصلا عامل جدایی مادرتم همین اعتیاد اش بوده همین باعث شده بی مادر بزرگ شی و الانم اینجور سرت جلو مردم زیر باشه سر اعتیادش 

بهترین دخترم باشی تا بفهمن بابات معتاده نظرشون عوض میشه 

کاش مادرت شما رو با خودش می‌برد اینجوری کسی دید بد بهتون نداشت

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 

یه نفر میشناسم که پدرش مث شماست خودم طلاقی و یه بچه نه ساله داره با یه پسر مجرد و فوق پولدار ازدواج کرده پسره هم دورش میگرده دختره هیچی هم نیست یه دیپلمه تو چرا وقتی شرایطت سره بازم خجالت میکشی

گلم خیلی مهمه که همه چیو بهش بگی تا خودش انتخاب کنه

اگر با همه این شرایط شمارو خواست که ایشالا خوشبخت میشی

اما اگه کوچکترین چیزارم حتی پنهون کنی پس فردا همونارو میکنه چماق و میزنه تو سرت که تو دروغگویی تو فلان بودی بهمان بودی خانوادت اینجوری بودن و هزارتا زخم زبون دیگه. پس بهونه دست شوهر و خانواده شوهر نده. همونی که هسی رو بهشون نشون بده تا پس فردا انگ دروغگویی بهت نچسبونن و اذیتت کنن

2706