2733
2764
عنوان

بچه چهار سالم هیچ دوستی نداره

305 بازدید | 26 پست

خیلی بیتابی می‌کنه بهونه میگیره 

دلم کبابه براش 

با هیچکس رفت و آمد نداریم یعنی از طرف خودم خواهرام دشمن خونی منن و از طرف همسرمم راه دورن 

مادرمم که ی زن بی احساس و بیخیال آخرین بار بهم گفت دیگه نرم خونش 

حالا بچم خیلی بهونه می‌کنه هیچکسو نمی‌بینه همسایه هم بچه کوچیک ندارن 

همش میبرمش پارک خانه بازی ولی فایده نداره 

بهونه خواهر زاده هامو می‌کنه ک اونم خواهرم بدش میاد برم خونش 

چیکار کنم به نظرتون میترسم افسرده ش 

مهدم بردمش نموند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سعی کن قصه هایی که نحوه ی دوست شدن رو آموزش میدن تعریف کنی براش 

از همون خانه ی بازی یا پارک  با یکی دو تا از مادرهایی که به شما نزدیک تره شخصیتشون ، آشنا بشی و بچه ها باهم رفت و آمد کنن

مرنج و مرنجان

من شهر غریبم هیچ کسیو ندارم همه دورن ازم سالی دوبار میبینمشون

بچمم چهار سالشه پارک میبرم‌روز درمیان هفته ای یبار شهربازی

بهونه هم نمیگیره تنهاییم بازی میکنه

ب نظرم زیاد جلوی بچه حرف از تنهایی زدی

سنش خوبه برا بچه دوم اوردن، بنظرم یه همبازی براش بیار با هم سرگرم بشن

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
ببرش کلاس آموزشی اول مثل گواش و نقاشی و سفال و ورزش بعد ببر مهد. خودتون وقتی همه رو دشمن می‌بیند دیک ...

خب مثلا خواهرم وقتی میدید پسرم خیلی خوشحال میشه بچه هاشو میبینه به بچه هایش می‌سپرد باهاش زیاد بازی نکنن خب به چه دلیل ؟ مگه بچه بیچاره چیکار کرده این دشمنی نیست ؟

من شهر غریبم هیچ کسیو ندارم همه دورن ازم سالی دوبار میبینمشون بچمم چهار سالشه پارک میبرم‌روز درمیان ...

آره خودم خیلی حساس بودم همش میگفتم هر روز باید بره تو جمع بچه ها اینم یاد گرفته بهونه میکنه

خب مثلا خواهرم وقتی میدید پسرم خیلی خوشحال میشه بچه هاشو میبینه به بچه هایش می‌سپرد باهاش زیاد بازی ...

عزیزم این نگاه خواهرت،  نه گناه بچه ات 

بذار بچه ها باهم راحت باشن ، شما هم خودت یکم سعی کن بی واکنشی رو  تمرین کنی . با بعضی از آدما چاره ای دیگه ای نیست

مرنج و مرنجان
از کاه کوه نساز همین داستانا دنیای بچه اتو محدود کرده . 

ای بابا 

من میگم دیگه نمیزاشت باهاش بازی کنن 

بچم می‌رفت کنارشون اینا پا میشدن میرفتن یجای دیگه 

خب میشه به زور باهاش رفت و آمد کنم ؟ من خونش میرفتم اون نمیومد یعنی دوس نداره دیگه 

دعوتشم میکردم نمیومد 

کلا خانوادم خیلی سردن و بین ما خواهرا همیشه رقابت و دشمنی بوده

آره خودم خیلی حساس بودم همش میگفتم هر روز باید بره تو جمع بچه ها اینم یاد گرفته بهونه میکنه

کی گفته هر روز بجه باید بره تو جمع؟ 

فکر کنم هر روز بچه تو بردی خونه اینو اون که خستشون‌کردی درسته

2706