2733
2771

تا ینفر تاپیک میزنه با گارد و زره و نیزه وارد میشید پاره اش میکنید ،بابا یه ذره اروم باشید ،چتونه 

اینو در نظر بگیرید که شما الان اروم هستید اونی که تاپیک میزنه بجز شما کسیو نداره که حرفشو بهش بزنه ،اونه که الان شرایط بدی داره استرس داره ،عصبیه  ، ناامیده،  افسرده است ،خسته است  یا هرچی دیگه ،

یه نفر میاد یه تیکه میندازه دیگه بقیه هم پشت دستش بازی میکنید ،

با هم مهربون باشید بابا ما همه خانوم هستیم همه مون از دست مردها خسته میشیم ،همه مردها حتی بهترین هاشون هم باز حرص درآرن .چرا منکر میشید ؟

،باور کنید همه تو یه جامعه هستیم اکثرا مشکلات و درگیری های شبیه به هم داریم ، همه فشار رومونه چرا یه جوری رفتار میکنید که طرف عصبی تر میشه ؟

یه دور چیزیو که تایپ میکنید بخونید ببینید حرفتون چه اثری روش میذاره .

بیرون از گوشی که نمیتونیم به همدیگه کمک کنیم لااقل اینجا باهم مهربون باشیم 

تنها ترینم🥲

🧨🧨🧨🧨🧨

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

متأسفانه جامعه ما به شدت اینطوری شده ، حتی کار از اینکه بخوای درست کنی شرایط رو گذشته 

من نمی گم خودم اینطوری نمیشم ، چرا بعضی وقت ها حتی خودم بعدش پشیمون میشم

به نظرم مردم ما انقدر تحت فشار های مختلف قرار گرفتن یک مقدار خُلقشون عوض شده ، این رو جدی میگما فشار زندگی خیلی تأثیر داره ، به شخصه خودم از چند سال قبل تا الان رفتارم خیلی تغییر داشته

متأسفانه حتی اونایی که مهاجرت هم کردن اکثراً میگن تو کشور غریبه مثلاً توقع داری بهترین و نزدیکترین افراد بهت هموطن هات باشن ، اما متأسفانه رفتارشون خیلی‌ باهات جالب نیست ، این رو من از خیلی ها که مهاجرت کردن و تو فضای مجازی فعالیت دارن شنیدم

همه اینطور نیستن حتی میشه گفت اکثراً گاهی وقت ها اینطوری میشه 

بعضیا جوری گارد میگیرن چاقو بدی سرتو میبرن 

بابا چخبرتع 

دیگه تهمت زدن 

قضاوت کردن تو این سایت خیلی چیز عادی هست اینقدر راحت دل میشکنن با حرفاشون

نومزد دارم درخاست نده   
درمورد عروس هم تاپیک میزنن سریع خفه میکنید طرفو ،بابا یه دقیقه بهش اجازه بدید از خودش دفاع کنه ،فقط ...

مثل دیروز یه خانمی تاپیک زده بود کسی عروسک پشت پرده خورده برای ....حالا هر چی،بعد همه حتی من نوشتم چی هست،بعد یکنفر به شوخی یه شعر نوشته بود تهش نوشته بود عروسک پشت پرده منم به اون خندیدم الان دیدم اسی نوشته امثال شما توهین میکنید و مسخره میکنیدمتاسفم براتون،،منم نوشتم من مسخره کردم؟من توهین کردم؟من اصلا به اون کاری نداشتم

متأسفانه جامعه ما به شدت اینطوری شده ، حتی کار از اینکه بخوای درست کنی شرایط رو گذشته  من نمی ...

اره درسته منم میگم همه باهم توی یه کشتی هستیم اگه نمیتونیم به هم کمک کنیم حدااقل بدترش نکنیم ،

دیگه باید درک کنن که ماها چقدر تنهاییم که میایم مشکلاتمونو اینحا میگیم ،ولی متاسفانه اینجاهم یسریا فقط میخوان پز بدن و میان یجوری رفتار میکنن که انگار خودشون همه زندگی های بدون مشکل و عالی ای دارن .و کاری میکنن طرف از تاپیک زدنش پشیمون میشه جوری به رگبار میگیرنش که ناامیدتر میشه،جو اینجاهم مثل اینستا شده 

تنها ترینم🥲
بعضیا جوری گارد میگیرن چاقو بدی سرتو میبرن  بابا چخبرتع  دیگه تهمت زدن   قضاو ...

اره بخدا اصلا درباره هرچیزی که تاپیک بزنی حتی درباره اسمون و گل و بلبل باز یسریا یه چیزی پیدا میکنن که گیر بده یا مسخره کنن 

تنها ترینم🥲
مثل دیروز یه خانمی تاپیک زده بود کسی عروسک پشت پرده خورده برای ....حالا هر چی،بعد همه حتی من نوشتم چ ...

اره اینجوری هم پیدا میشه ،در کل اینجا هم فضاش خیلی مسموم شده مثل قدیم نیست ،من با این کاربریم فقط مشکلاتمو میگفتم 😅یه کاربری دیگه دارم درباره بقیه مسائل اونجا تاپیک میزنم ولی اون کاربری رو هم خیلی وقته نمیرم اصلا سایت خیلی بد شده

تنها ترینم🥲
مثل دیروز یه خانمی تاپیک زده بود کسی عروسک پشت پرده خورده برای ....حالا هر چی،بعد همه حتی من نوشتم چ ...

همین الان در مورد چشم رنگیا گذاشته بودن 

من گفتم اسی الان میان بهت حمله میکنن 

بعد اومده یکی میگه ارع تو حسوده حسودی تا کجا 

موندم واقعن چی بگم 

نومزد دارم درخاست نده   
2706