2733
2764
عنوان

کاش زود زایمانم تموم شه کاش زود بچه بدنیا بیاد خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 30 پست

من هفته ۲۶ هستم دقیقااا میفهمم چی میگی منم بینیم داره ورم میکنه سنگین شدم کمردرد دارم لحظه شماری میکنم برای زایمان پسرمو ۴۰ هفته زایمان کردم ولی مثل این اذیت نشده بودم

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلاخره که دنیا میان..زودتر بیان حداقل خود آدم بتونه یه نفس بکشه

برا خودمم دیگه روزا نمیگذرن 

خیییلی بدنم کوفتس 

معدم افتزاح کلا یک کیلو و نیم اضافه کردم 

شبا ماهیچه هام یعو میگیرن ک نفسم بند میشه

دوست دارم بشینم برای غریبی خودم زار بزنم 

تنها توی شهر غریب با دوتا بچه ، باردار هستم 

شوهرم با خانوادم بحث کرده ، سه ماهه ندیدمشون 

نمیتونم برم پیششون ، حالم بده ، درد دارم 

کاش میمردم

جان ببر آنجا که دلم برده ای 🍃
خانوما چقدر در روز گوشی دستتونههه؟

تو بارداری هیچی واقعا امواجش برای جنین ضرر داره چون جنین رطوبت مغزش بالاست و امواج حرارتی بیشتری جذب میکنه بچم ۷ ماهشه هنوز  در اتاقی که بچه هست گوشی نمیارم

دوست دارم بشینم برای غریبی خودم زار بزنم  تنها توی شهر غریب با دوتا بچه ، باردار هستم  ش ...

عزیزم منم شهر غریبم، الان اوایل بارداریمه همش تهوع دارم، از یه طرفم بچه دارم اونم همش نیاز به رسیدگی داره،

داره یکسال میشه که نرفتم خونه بابام، ولی دیگه باید قوی باشیم چه میشه کرد اخه

با دکترت مشورت کردی؟

حسی که شما الان داری رو من هفته ۳۸ داشتم. البته به خودم میرسیدم. بخور بخواب و تنبل نبودم. زایمانمم خوب بود. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
خب دکترم ب من گف ضرر داره  چ میدونم والا  حداقل باید ۶کیلو اضافه میکردیم

مبدونم..من قبل بارداری ۶۱ بودم.۷ کیلو کم کردم شدم ۶۴.الان تازه شدم ۶۰.دیه ماها دست خودمون که نیس.. من بد ویارم‌‌.الانم بالا میارم هنوز

2706