2733
2771

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میگم تا شهریور نهایت مهر ماه بارداری

انشالله الهی که خدا از دل و زبونت بشنوه...‌سه ساله منتطرم چون و ماه قبل حامله شدم نی نی رو از دست دادم ولی خیلی بیقرارم دعام کن که زود بشم🥺🤲🍀

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
انشالله الهی که خدا از دل و زبونت بشنوه...‌سه ساله منتطرم چون و ماه قبل حامله شدم نی نی رو از دست دا ...

عزیزم مشکل از رحم خودته ؟؟

استرس نداشته باش به خودت استراحت بده

یه دکتر خوب برو و مدام تحت نظر باش 

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 
همش حس میکنم تا 6 ماه دیگه بارداری

به منم بگو لطفا. من کی ازدواج میکنم؟ چجور ادمیه؟ کلا هرچی از خصوصیات ظاهری و اخلاقیش به ذهنت میرسه بگو

💔 امام رضا منم بخر؛ بین زمین و آسمون منم ببر💔      ندارم حاجتی از هیچکس، با یکی کار من افتادست و بس، من نمی خواهم جز آنچه خواهداو، حال من می داند و می بیند او 💕🌿🌿 محبوب من! شما که نباشید، همه ی بغض های جهان در گلوی من است #امام زمانم💔  کفن کنید مرا رو به قبله ی حرمش💛💚 نجف چه جای قشنگی برای تدفین است..💛💚 آرمان و روح الله رفتند؛  تا آرمانِ روح الله بماند💕💔 فراموش نخواهیم کرد که به بهانه و اسم مقدس آزادی؛ چه جنایت ها که نکردید.. #آرمان_علی وردی #روح الله_عجمیان ( مثل اربابتان حسین؛ غریب گیرتان آوردند....😔)
2706