2733
2764

خیلی ب کاراته علاقه دارم کشی هست رفته باشه؟؟ شرایطش چجوری هست و وسایلی ک باید بگیرم قد و وزن باید چجوری باشه من قدم ۱۶۳ وزنم تقریبا حدود ۶۰ کیلو هست میتونم برم این کلاس یا وزنم زیاده؟

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

پارسال پسرم رفت تقریبا سه تومن پول لباس و ضربه گیرش شد جلسه های کلاسش چون برای شهرداری بود زیاد نشد هزینه ش بعدا دیگه نفرستادم به خاطر رفتار استادش قیمت جدید خبر ندارم

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
پارسال پسرم رفت تقریبا سه تومن پول لباس و ضربه گیرش شد جلسه های کلاسش چون برای شهرداری بود زیاد نشد ...

تکواندو

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 

من مربی کاراته و تکواندو ام

وزن مهم نیست چون با تمرین کم میشی

وسیله فعلا فقط لباس کاراته

و فقط مهم اینه روحیت سازگار باشه

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲

اصلا محدودیت خاصی ندارم عزیزم میتونی بری قد و وزنم خوبه برای مبتدی هم یه ست دستکش و روپایی نیاز داری ساق پا و هوگو هم مهم نیست زیاد با لباس کاراته و کمربند همین

......
من مربی کاراته و تکواندو ام وزن مهم نیست چون با تمرین کم میشی وسیله فعلا فقط لباس کاراته و فقط مه ...

خیلی دوسش دارم از بچگی میخاستم برم نشدد گفتم خوب نیست سنگینه الان ۱۷ سالمه 

من از ۴سالکی کاراته کار میکردم سنگین نیست  ارومیه ولی تکواندو خب تا حدی چون ضربه ها بیشتره و باید به بدن ضربه بخوره ممکنه خطرناکتر باشه که البته با هوگو و کلاه و اینا اسبی خاصی نداره

......

نه من شاگرد ۴_۵ ساله دارم تاااا ۴۹ ساله

فقط علاقه مهم نیست روحیتو بسنج عزیزم

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲
2706