2733
2771
عنوان

کاش این ببخشید گفتن

285 بازدید | 25 پست

‏کاش این "ببخشید" گفتن واسه درخواست‌های رندوم روزمره از زبونم میفتاد. ببخشید از سرراهم میرید اونور؟ ببخشید تربچه دارید؟ ببخشید مرغ کیلویی چند؟ ببخشید شما اسنپ‌اید؟ ببخشید بلیت دارید؟ ببخشید و مرگ خب 🫤

تویی که داری امضامو میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

من توی چت این شکلی ام حالا دارم ترکش میکنم 

باید یه کلمه جایگزین کنیم مثل لطف میکنید یا لطفا یا چی؟

فردایی خواهد رسید که در آرزوهایم زندگی میکنم.درخواست ندید قبول نمیکنم
من توی چت این شکلی ام حالا دارم ترکش میکنم  باید یه کلمه جایگزین کنیم مثل لطف میکنید یا لطفا ی ...

منم هنوز نمیدونم ولی لطفا یا لطف میکنید باز بهتره😶

تویی که داری امضامو میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.
خدا نکنه خب 😅🌹

😂🤧❤️

عذر میخام بگو 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

اسی مثلا وقتی میخوام از آسانسور خارج شم

همزمان باید همسایه ی طبقه بالا اول بره بیرون چی بگم؟

خودم دوست ندارم بگم ببخشید اجازه میدید؟

ببخشید میتونم پیاده شم

زشته چیزی  بگم راستش ساختمون مون ارگانیک و مرداش یه کم نظامی و خشکن

🖤 
اسی مثلا وقتی میخوام از آسانسور خارج شم همزمان باید همسایه ی طبقه بالا اول بره بیرون چی بگم؟ خودم ...

حقیقتا خودمم نمیدونم ولی از این ببخشید گفتن خوشم نمیاد🤷‍♀️

انگار کار اشتباهی انجام دادم مثلا 🥲

اسی مثلا وقتی میخوام از آسانسور خارج شم همزمان باید همسایه ی طبقه بالا اول بره بیرون چی بگم؟ خودم ...

بگو یه لحظه بعد رد شو

یه لحظه چی؟؟؟؟ دختر جمله ت فعل نداره من خودم خوندمش استرس گرفتم

بگو میشه یه لحظه برید کنار 

همون یه لحظه را هم بگی و رد شی میفمه ولی اگه میخوای کامل باشه بالایی را بگو

وای منم دارم از این درگیریا  دیروز داشتم بامامانم حرف میزدم یکلمه ایو هی میگفتم  خودم خنده م گرفته بود میخواستم نگم نمیشد مامانمم میگفت داری ب چی میخندی🤣

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
وای منم دارم از این درگیریا  دیروز داشتم بامامانم حرف میزدم یکلمه ایو هی میگفتم  خودم خنده ...

😂😂😂

2706