2733
2771

کلا ۱۳ و ۱۴ میشم  معلم ریاضی گفته ۱۷ بشی ۲۰ میدم   معلم زبانم همینو گفته. با کلیپ و اینا ام  نمیفهمم.

چیکار کنم پنجشنبه  امتحان زبان دارم هفته بعد

یکشنبه هفته بعد ریاضی 

کسی نیست یادم بده لاقل ۱۷ رو بشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجاشو نمیفهمی دقیقا؟ یعنی مشکل چیه که متوجه نمیشی

ختم صلوات گذاشتم تاپیک آخرم، اگر دوست داشتید حتما شرکت کنید🩵 اگر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 من یه حس ششمی‌ام که حسش واسه خودش کار نمیکنه😂 اگه توی تاپیکی بحثی راجع به کتاب، طبیعت، فیلم، ورزش بود حتمااا تگم کنید عضو فعال میشم... 

من هشتم که بودم چون غیرحضوری درس میخوندم کلیپای علوانیان خیلی برای ریاضی خوب بود خیلیییی

بهترین استادی هست که دیدم تو اپارت میتونی کلیپاشو ببینی

امید تنها چیزیه که از درد قوی تره!🌱🤍🦋🌝

اگه وارد نی نی سایت نشی و فلترشکنتو حذف کنی که بقیه ی اپا هم نری وقت میاری که بخونی. 

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
من هشتم که بودم چون غیرحضوری درس میخوندم کلیپای علوانیان خیلی برای ریاضی خوب بود خیلیییی بهترین است ...

اتفاقا کل بخشاشو دانلود کردم ولی انقدرر زیاده ۱۷ تا ۳۵ دقیقه هست  هعی میگم نمیرسم اینهمه رو نگاه کنم 

نگاه نمیکنم بهش

اتفاقا کل بخشاشو دانلود کردم ولی انقدرر زیاده ۱۷ تا ۳۵ دقیقه هست  هعی میگم نمیرسم اینهمه رو نگا ...

بخش هایی که بیشتر مشکل داری نگا کن و سرعتشو زیاد کن

امید تنها چیزیه که از درد قوی تره!🌱🤍🦋🌝
اتفاقا کل بخشاشو دانلود کردم ولی انقدرر زیاده ۱۷ تا ۳۵ دقیقه هست  هعی میگم نمیرسم اینهمه رو نگا ...

نه بابا بشین نگاه کن منم ویدیو هاشو میبینم

من دهمم ولی کمک تو جفتش خواستی بهم بگو حالا نمیدونم کجا در ارتباط باشیم

گاهی چقدر آدم دلش برای یک خیال راحت تنگ میشود                          🙃🤍🌱
2706