2733
2771

رفته بودن گیلان مامانم بابامو کشت بسکه اصرار کرد بهشون خرجی بده پدرمم گفت نمیخواد مگه ما میریم کسی خرجی میده بهمون تهشم مامانم ۲تومن ناقابل  داد بهشون 

بعد زنعموم اینا برگشتن فقط یه شیشه کوچولو زیتون پرورده اوردن

مامانم خیلی بهش بها میده روز معلم براش پتو خرید بعد مامان خودمم معلمه زنعموم به مامانم فقط ۳۰۰ پول داد

یا واسه تولدم برام یه ماگ حرارتی خرید ولی مامانم برا اون یه سرویس قابلمه خرید 

تازه زایمان کرده مامانم یه هفته هرروز براش غذا میبرد اونم چی مفصل بعد برا خودمون نیمرو درست میکرد😐بچش دنیا اومد واسش گوشواره خرید حالا من یه ماهه میگم گوشیم هنگ داره به پدرم میگه نه فعلا نیاز نیست گوشی عوض کنه

هرچیم به مامانم میگم چرا انقدر بهش رو میدی میگه تو دلت سیاهه عین عمت😐😐😐

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه مانانه جاری دوستی

عحیبههه

چی بینشونه یعنی!

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

خب چرا انتظار دارین ؟ طرف میخاد بره سفر عشقوحال ،درب در بره برا فامیلا سوغاتی بخره؟

همون ۲تومنو میگرف مادرت خودش خرید میکرد توشهرتون

دلبر ناب دلم .کاربری برای دو نفرع‌. من و رفیقم. پس کارآگاع بازی درنیارید😐

فقط جمله آخرش  

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
2706