2733
2771
عنوان

کی میخوایید برا همیشه از سایت بریذ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 41 پست
عه نون بربری تاپیک زدی🫂🩷🥲💋🍓

اره کراشممم😂😂😎

فقط 40 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    تیکر مانکن شدنمههه توروخدا هروقت دیدی این امضارو بگید یادت نره هر روز بری باشگاه😂😎به امید اینکه پونزده کیلو کم کنمم💗🥲😂اگر تو سایت کم هستم دلیلش اینه کههه خداروشکر با افســردگی مبارزه کردم و الان حالم خیلی بهتره دارم برا خودم وقت میزارم 🥲💛روانشناس کودک خواهممم شددد 🥲 نمیزارم کسی بخاطر آسیب های بچگیش مثل من ضربه بخوره ❤️عاشق بچه ها هستمم😍😍تو تاپیکای مذهبی تگم کنید لطفا🍓.. هر سوالی درباره افسردگی و ... داشتید درخدمتم✨ خوشحال میشم کمکتون کنم دخترااا...هروقت دلت گرفت باهام حرف بزن🌸🧡بهتر میشی جانم...اون مدتی که افسردگی شدید داشتم دوستای اینجا خیلی کمکم کردن حالا وقت جبرانه🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه نون بربری خوبی دقت نکردم استارتر رو شرمنده  

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 
بله درسته

قاداسههه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    تیکر مانکن شدنمههه توروخدا هروقت دیدی این امضارو بگید یادت نره هر روز بری باشگاه😂😎به امید اینکه پونزده کیلو کم کنمم💗🥲😂اگر تو سایت کم هستم دلیلش اینه کههه خداروشکر با افســردگی مبارزه کردم و الان حالم خیلی بهتره دارم برا خودم وقت میزارم 🥲💛روانشناس کودک خواهممم شددد 🥲 نمیزارم کسی بخاطر آسیب های بچگیش مثل من ضربه بخوره ❤️عاشق بچه ها هستمم😍😍تو تاپیکای مذهبی تگم کنید لطفا🍓.. هر سوالی درباره افسردگی و ... داشتید درخدمتم✨ خوشحال میشم کمکتون کنم دخترااا...هروقت دلت گرفت باهام حرف بزن🌸🧡بهتر میشی جانم...اون مدتی که افسردگی شدید داشتم دوستای اینجا خیلی کمکم کردن حالا وقت جبرانه🌺
عه نون بربری خوبی دقت نکردم استارتر رو شرمنده    

دشمنت شرمنده چرا معذرت میخوای دختز

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تا جان در بدن من است نینی سایت بامن است🤣

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

چرا ؟

من هیچوقت نمیرم عادت کردم به اینجا

۱۴۰۳/۳/۱۹ 🚶 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 چشم خود بَستم که دیگر چشم مَستش نَنِگرَم.. ناگهان دِل داد زد ...دیوانه من میبینمش !!!🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 دوام آوردن قوی ترمون نمیکنه گاهی قدرت در رها کردنه..🤙۱۴۰۳/۳/۱🙈❤️💬
دشمنت شرمنده چرا معذرت میخوای دختز

عزیزدلی خوشگلم   

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 
2706