2733
2764
عنوان

۱۲ روزه حموم نرفتم دارم میمیرم🤢🥴

552 بازدید | 35 پست

یه انفولانزای بدی گرفتم ک هنوزم تو جونمه تا ۷ روز اول ک نمیتونستم از جام بلند شم تا دسشوییم بزور میرفتم یکی دستمو میگرفت از بعد ۷ روزم ن ک بابام کولر روشن میکنه منم هنوز گلوم عفونیه میترسم برم حموم باد بخوره بم سرما بزاره روم عود کنه دوباره بیوفتم موندم کامل از جونم دراد برم حموم ولی از خودم متنفرمممم  منی ک روزی دوبار حموم بودم الان خون خونمو میخوره 🤕🤕🤕🤢

خیلی حس کثافتیهه😵‍💫😵‍💫😵‍💫ولی میترسم برم حموم عود کنه خیلی مریضیش بده خیلییییی ادمو رسمن نابود میکنه

شده شمام طولانی مدت نرید حموم؟

ممنون میشم برای سلامتی مامان بابام وعمرطولانی خدابهشون بده و اینکه سایشون بالا سرم باشه یه صلوات بفرستید💚✨فرستادین بگین منم بفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایییششش. برو حموم سزیع ک بو گرفته کل سایتو

😂😂😂بخدا اگ جای من بودی نمیرفتی خیلی سختی کشیدم هر روز برام یه سال گذشت 

ممنون میشم برای سلامتی مامان بابام وعمرطولانی خدابهشون بده و اینکه سایشون بالا سرم باشه یه صلوات بفرستید💚✨فرستادین بگین منم بفرستم

برو عزیزم هیچی نمیشه 

نتونستی لباستو عوض کن 

انشاالله هر چه زودتر خوب شی

تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه.                                  شکرت به خاطر وجود پر از ارامشت..                             کارما میگه.. وقتی شخصی رو به اشتباه قضاوت میکنی، از این دنیا نمی‌میری تا زمانی که در شرایط اون فرد قرار بگیری و علت رفتارش رو درک کنی! 
اتفاقا حموم برای مریضه خوبه

رطوبتو سرماش نیست

😂😂😂بخدا اگ جای من بودی نمیرفتی خیلی سختی کشیدم هر روز برام یه سال گذشت 

میدونم گل.

شوخی کردم.😂

برو خموم شاید حتی مریضیت بهترم شد

دلبر ناب دلم .کاربری برای دو نفرع‌. من و رفیقم. پس کارآگاع بازی درنیارید😐
حموم بری بدنت آروم میشه

آی اره🤕

2706