2733
2771

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواب جهنمو دیدم و یکی که حال بسیار خرابی داشت 

عَی خدااا دوبله شکرت✌😘😆❤...از قدیم گفتن ذات ناپاک، درون آشفته، حسادت و ریا و حقُ ناحق کردن رو قیافه تاثیر میزاره،راست میگنا مثلا آدمای حسود و دورو، لباشونو با حرص رو هم فشار میدن و از دهنشون دوتا خط باریک و بهم فشرده میمونه که ناشی از تلاش برای پوکیده نشدن هست،قیافه ها خیلی حرف دارن واسه گفتن مراقب الماس درونتون باشین😉... اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
جدی. اون ادم خوب بود. توددنیا یا نه؟  چکار کرده بود

متاسفانه آزارش زیاد بود 

عَی خدااا دوبله شکرت✌😘😆❤...از قدیم گفتن ذات ناپاک، درون آشفته، حسادت و ریا و حقُ ناحق کردن رو قیافه تاثیر میزاره،راست میگنا مثلا آدمای حسود و دورو، لباشونو با حرص رو هم فشار میدن و از دهنشون دوتا خط باریک و بهم فشرده میمونه که ناشی از تلاش برای پوکیده نشدن هست،قیافه ها خیلی حرف دارن واسه گفتن مراقب الماس درونتون باشین😉... اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
وای😍  خوشگل بود اونجا🥺

ببین اون تو اونجاییکه بود یه پرده داشت من تورو ندیدم

پرده رو زد کنار سرشو اورد بیرون گفت اینجا بهشته هاااا

گفتم اون دنیا چطوریه گفت خوبه اما خیلیییی پیچیدست

دقیقا عین جمله ای که گفت رو گفتم برات

خدایم💜فرزندانم💜وطنم💜
2706