2733
2771
اره کلا دیگه سرگیجه ندارم و کامل خوب شدم  قبلا تو خونه هم یکم راه میرفتم یا کار میکردم سرگیجه ...

سرگیجه تون اجسام چرخ میخورد یا خودتون داخل جسمت احساس گیجی میکردی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرگیجه تون اجسام چرخ میخورد یا خودتون داخل جسمت احساس گیجی میکردی؟

نه اجسام نمیچرخید خودم احساس گیجی میکردم 

گاهی انگار سوار کشتی روی دریا که تکون میخوره اون جوری بودم 

با درون خودت صلح کن ، جنگ در جهان پایان میپذیرد.
نه اجسام نمیچرخید خودم احساس گیجی میکردم  گاهی انگار سوار کشتی روی دریا که تکون میخوره اون جور ...

اره دقیقا اینجورم...مثلا میرم بازار یهو انگار پا روی چیز نرمی میزارم انگار رو ابم‌..

اها مرسی عزیزم دقیقا منم اینجورم توروخدا برام دعا کن

نترس گوش میانیت التهاب داره 

برو یه متخصص داخلی بگو برات کورتون بنویسه در کنارش کلاس هنری برو یا یه کاری که حالت باهاش خوبه انجام بده   

من هر دکتری میرفتم قرص سرگیجه و چیزای دیگه میدادن اصلا تاثیری نداشت حتی قرص اعصاب هم میخوردم 

انشاء الله خوب میشی❤️

الان رانندگی هم میکنم کلا خوب ِخوب شدم 

خداروشکر عزیزم انشاالله هیچوقت دیگه اونروزاتو نبینی .راستی شما سی تی سر دادی؟توهم فکر میکردی اونموقع خدایی نکرده تومور ایناست؟

خداروشکر عزیزم انشاالله هیچوقت دیگه اونروزاتو نبینی .راستی شما سی تی سر دادی؟توهم فکر میکردی اونموقع ...

سی تی هم دادم اره اتفاقا شوهرم خیلی ترسیده بود اونم احتمال تومور میداد 

دکتره هم قبلش گفته بود سی تی بده اگه چیزی نبود برو بیمارستان مغز و اعصاب بستری شو 😶 یعنی انقدر بیسواد بود 

سی تی هم دادم اره اتفاقا شوهرم خیلی ترسیده بود اونم احتمال تومور میداد  دکتره هم قبلش گفته بود ...

اره منم سی تی دادم خداروشکر سالم بودم بعضی وقتا میترسم میگم نکنه اشتباه گفته

راستی من تیرویید کم کارم دارم ربطی بهش نداره وقتی با قرص نرماله؟

منم کم کاره تیروییدم دکترمم یمدت میگفت شاید بخاطر اونه ولی اصلا ربطی نداره 

قرصت رو منظم بخوری نرماله 

2706