2752
2734

من خودم نینی یارا:/

دعوتش کنم ببینم مشکلش با من چیه،،یه صحبت دوستانه ک ببینم چی کار میتونم کنم اینهمه تعلیقم نکنه🙄😆😂

ولی بدون شوخی:

@yasamanjfr    

@kimkatrina    

@park_diana    

@fake_love    

@maygol    

@هیسبابا۲

@ومپایر_اعظم  

کاربرای خیلی خوبین حس خوبی میدن به آدم🥲💜

ولی بماند ک خیلیا از پیشمون رفتن مثل:

@rahaaa1379 

و....

اسم کاربریشون یادم نیست ولی خیلی خوب بودن!-

شمام تگ کنین😅

"وقتی توفان تمام شد، یادت نمی‌آید چگونه از آن گذشتی، چطور جان به در بردی. حتی در حقیقت، مطمئن نیستی توفان واقعا تمام شده باشد. اما یک چیز مسلم است. وقتی از توفان بیرون آمدی، دیگر آنی نیستی که قدم به درون توفان گذاشت"

فدات شم من😍😘

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@ومپایر_اعظم    

@هیسبابا2    

چرا تگ نشدید 

"وقتی توفان تمام شد، یادت نمی‌آید چگونه از آن گذشتی، چطور جان به در بردی. حتی در حقیقت، مطمئن نیستی توفان واقعا تمام شده باشد. اما یک چیز مسلم است. وقتی از توفان بیرون آمدی، دیگر آنی نیستی که قدم به درون توفان گذاشت"
2706