2733
2771

من خودم نینی یارا:/

دعوتش کنم ببینم مشکلش با من چیه،،یه صحبت دوستانه ک ببینم چی کار میتونم کنم اینهمه تعلیقم نکنه🙄😆😂

ولی بدون شوخی:

@yasamanjfr    

@kimkatrina    

@park_diana    

@fake_love    

@maygol    

@هیسبابا۲

@ومپایر_اعظم  

کاربرای خیلی خوبین حس خوبی میدن به آدم🥲💜

ولی بماند ک خیلیا از پیشمون رفتن مثل:

@rahaaa1379 

و....

اسم کاربریشون یادم نیست ولی خیلی خوب بودن!-

شمام تگ کنین😅

زیبایی‌معجزه‌ب‌ندونسن‌زمانشه‌)))

فدات شم من😍😘

|•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه تگ کنم، واقعا پاشه بیاد چی؟🤣

ختم صلوات گذاشتم تاپیک آخرم، اگر دوست داشتید حتما شرکت کنید🩵 اگر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 من یه حس ششمی‌ام که حسش واسه خودش کار نمیکنه😂 اگه توی تاپیکی بحثی راجع به کتاب، طبیعت، فیلم، ورزش بود حتمااا تگم کنید عضو فعال میشم... 

@آنالیزا   دوست خوبم 😍 

تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه.                                  شکرت به خاطر وجود پر از ارامشت..                             کارما میگه.. وقتی شخصی رو به اشتباه قضاوت میکنی، از این دنیا نمی‌میری تا زمانی که در شرایط اون فرد قرار بگیری و علت رفتارش رو درک کنی! 
2706