2733
2734

با رئیس یه کافه رل زده چندین ساله طرحشو هم زده همینجا ک پیش پسره باشه ...مطمئنم از خانواده سطح پایینی هست ک همیچین کاری کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما تعیین کننده سطح مردمی؟

با چه ملاکی؟!

چون به کسی علاقه منده و بخاطرش اومده جایی؟!

شاید طرف مقابل ادم ارزشمندی هست و رابطه هدف دار

من و شما چطور میتونیم اینقدر راحت ادمارو قضاوت کنیم؟

زندگی خودشه

هرآنچه‌دارم‌ازلطف‌خداست🌱🌸درخواست‌دوستی‌عزیزان‌کنکوری‌بلامانع‌است😊🙏
اخه دکتر و کافه دار

عزیزم بعضی از شغلهای آزاد هستن که اندازه یه دکتر شاید بیشتر درآمد دارن اون خانم هم الان درآمد زیادی نداره  . بعدشم عشق و علاقه این چیزا حالیش نیست

من خانم رئیس بانک دیدم که شوهرش مغازه بنر فروشی داره 

این طرزفکرامال قدیمه که میگفتن دکترمهندس پرستیژاجتماعی بالایی داره درامدبالایی داره الان چندساله همه به این نتیجه رسیدن ربطی نداره من تواطرافم دیدم مرده جراح قلبه توفرانسه هم تحصیل کرده زنش یه دختردیپلم فامیل مادریم مرده دیپلمه ولی بازاری زنش جراح اللن ملاک هاعوض شده پول وامنیت اجتماعی مهم تراازاسم شغله

فقط خدا❤️❤️❤️
این طرزفکرامال قدیمه که میگفتن دکترمهندس پرستیژاجتماعی بالایی داره درامدبالایی داره الان چندساله همه ...

اره ولی پسره همچین هم پولدار نیست ک بخاطرش این همه راه بیاد ..بابای دختره بنده خدا بهص میخوره آدم خوبی باشه و سن بالایی داره حدود ۷۰ ..حتما کمبودی داشته

اره ولی پسره همچین هم پولدار نیست ک بخاطرش این همه راه بیاد ..بابای دختره بنده خدا بهص میخوره آدم خو ...

تودنیاهیچی قطعی نیست یادختره کمبودمحبت داشته یاازلحاظ مالی پسره ساپورتش میکنه معلوم نمیکنه پسره شایدازدورازلحاط مالی پولدارنباشه ولی خودش روبه  اب واتیش میزنه نیازهای طرف رورفع کنه دانشجوهم که همه بی پول تواین گرونی مخصوصاقسمت پزشکی کلی بایددرس بخونن تابه درامدبرسن من خودم خوابگاهی بودم دانشجویای پزشکی همیشه یامعتادبه قرص اکثرایاافسرده 

فقط خدا❤️❤️❤️
تودنیاهیچی قطعی نیست یادختره کمبودمحبت داشته یاازلحاظ مالی پسره ساپورتش میکنه معلوم نمیکنه پسره شاید ...

اره احتمالا کمبود محبت داشته و داره ساپورت مالیش میکنه پسره چون اوضاع مالی دختره فک کنم خیلی خوب نیست ولی حدود ۱۶۰۰ ک م فاصله داره شهراشون بهم ..میگن خیلی کادو اینا بهش میده

2706