2733
2771
عنوان

دخترای مجرد چجوری خواستگار خوب واسه خودتون پیدا میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3915 بازدید | 164 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ندارم کلا🥲

برات حمد خوندم 

الهی که موفق بشی   

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
نگفتم خانواده پولدار .... گفتم خانواده خوب

گفتم که از نظر اخلاقی هم خیلی مشکل داشتن عمو هام دایی ها و خاله هام حتی یکی شون آبرو رو در حد شهرستان برده بود

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

حتما فکر می‌کنی اینایی که خواستگار دارن همه شون خوبن نصف شون که واقعا خوبن اون نصفه دیگه اگه خوب باشن روی بد شونو مدتی بعد زندگی مشترک میبینی ولی خب خدا کنه ازدواج کنی با یه آدم خوب و خوشبخت بشی

کشش ندارم خوب بودنمو اثبات کنم ترجیح میدم برن تجربه کنن و برگردن 😏(تیکه های خاص)
2706