2733
2764
عنوان

برگشتن به دوستی بعد دوسال...

60 بازدید | 6 پست

یه دوست صمیمی توی دوران دبیرستان داشتم که خودم‌ اون رابطه رو بهم زدم و الان براساس صحبتی که با تراپیستم داشتم و نظرات اون میخام بهش یه پیام بدم که ممکنه برگرده...پیاممو میذارم ببینید بنظرتون خوبه؟

قبلا این کارو کردم با فشار اطرافینم و پشیمون شدم..چون اون ادم خوب که نشده بود هیچ بدتر هم شده بود و فقط این من بودم که دیدم نسبت بهش مثبت تر شده بود..اگه هنوز احساس میکنی ادم نرمالی نیست یا رفتارش بده برنگرد من یه دوستی ۵ ساله مزخرف زندگیم رو دگرگون کرد بخدا..🙂🙂

ریپ نزن😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام رفیق قدیمی

امیدوارم حالت خوب باشه

خیلی وقت بود که میخاستم این پيامو بهت بدم اما حقیقتش نمیدونستم از کجا شروع کنم یا اصلا چی بگم...🙈اومدم یه حقیقتو بگم اینکه تو واقعا دوست خوبی برای من بودی اما متأسفانه من اونموقع سرتجربه کم سن کمتر و حساسیت بیشتر باعث شد یه همچین دوست خوبی رو کمتر جدی بگیرم و راحت کنار بذارم و متوجه اشتباه بیش از اندازم هستم و خیلی واضح دارم اعتراف میکنم...

خانم...... رضایت میدهید ما دوباره به رابطه دوستی برگردیم؟!!!😍🙈

قبلا این کارو کردم با فشار اطرافینم و پشیمون شدم..چون اون ادم خوب که نشده بود هیچ بدتر هم شده بود و ...

من خودم بهم زدم و خودم میخام به این رابطه برگردم...و توقع شنیدن نه هم دارم