2733
عنوان

برگشتن به دوستی بعد دوسال...

59 بازدید | 6 پست

یه دوست صمیمی توی دوران دبیرستان داشتم که خودم‌ اون رابطه رو بهم زدم و الان براساس صحبتی که با تراپیستم داشتم و نظرات اون میخام بهش یه پیام بدم که ممکنه برگرده...پیاممو میذارم ببینید بنظرتون خوبه؟

قبلا این کارو کردم با فشار اطرافینم و پشیمون شدم..چون اون ادم خوب که نشده بود هیچ بدتر هم شده بود و فقط این من بودم که دیدم نسبت بهش مثبت تر شده بود..اگه هنوز احساس میکنی ادم نرمالی نیست یا رفتارش بده برنگرد من یه دوستی ۵ ساله مزخرف زندگیم رو دگرگون کرد بخدا..🙂🙂

+پاشو♡آدم که با یه باخت نمیزنه زیر میز ♡پاشو♡زندگی مثه همینه♡ ببین♡ یک داره بعد دو داره بعد سه داره♡ مردن داره♡ ول کردن داره♡ ولی تو باید با همه این مهره ها بازی کنی!           _ من نمیتونم طاقت ندارم:)                       + یک جمله از من به ارث میمونه برات ""  اگه شانس بیاری قبل بردن باختن رو یاد بگیری "" بعد چی میشه اونوقت؟ برای همیشه میبری :)  برایــــــ همیشهــ♡

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام رفیق قدیمی

امیدوارم حالت خوب باشه

خیلی وقت بود که میخاستم این پيامو بهت بدم اما حقیقتش نمیدونستم از کجا شروع کنم یا اصلا چی بگم...🙈اومدم یه حقیقتو بگم اینکه تو واقعا دوست خوبی برای من بودی اما متأسفانه من اونموقع سرتجربه کم سن کمتر و حساسیت بیشتر باعث شد یه همچین دوست خوبی رو کمتر جدی بگیرم و راحت کنار بذارم و متوجه اشتباه بیش از اندازم هستم و خیلی واضح دارم اعتراف میکنم...

خانم...... رضایت میدهید ما دوباره به رابطه دوستی برگردیم؟!!!😍🙈

قبلا این کارو کردم با فشار اطرافینم و پشیمون شدم..چون اون ادم خوب که نشده بود هیچ بدتر هم شده بود و ...

من خودم بهم زدم و خودم میخام به این رابطه برگردم...و توقع شنیدن نه هم دارم