2733
2734

تازه ۱۹ سالمم هست دیگه بچم نیستم که هی بهم امر و نهی کنن 

خسته شدم از این خشک مذهب بودنشون خسته شدم

اونوقت میشینن غیبت این و اون رو میکنن عیب نداره

بعد من یه آهنگ معمولی مجاز گوش میدم یا فیلم خارجی میبینم که کامل سانسورشده اس بهم گیر میدن

توروخدا بگید من چی کار کنمم؟ 😭

کاربری متعلق به دونفر است

همچین آدمایی رو نمیشه تغییر داد

♡ARMY♡من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم به یه قربانی نیاز دارم ^_^  (فوتبالی)  ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب اونا از کجا میخوان بفهمن؟

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 
موقع غیبت کردن حالشونو بگیر

خ بهشون میگم میگن نه ما داریم حقیقت ها رو میگیم بعدم به تو ربطی نداره

بعد بهشون میگم پس کارهای منم به شما ربطی نداره یهو سرم داد میکشن و میگن خفه شو

کاربری متعلق به دونفر است
میان تو اتاقم میبینن

با هندزفری اهنگ گوش بده 

فیلم هم صداشو کم کن تا صدای پاهاشون اومد سریع از فیلم بیا بیرون

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 

خونواده ما هم خیلی خیلی خیلی خیلی مذهبی ان ولی با فیلمای سانسور شده مشکلی ندارن 

ولی با آهنگ مشکل دارن

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
2706