2752
2734

یکی منو بلایکه بعدا بیام بخونم

اگه لایک کردی مرسی 💖

تویی که داری امضامو میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اگه داستان زندگیم و اینجا بزارم به صفحه چهارم نمیزارن برسه گزارش میزنن میترکونن اگه چهار تا قرآن ...

شما خواهرتون آلمان رفته بود. بیخبر. درسته؟ الان ازش خبر دارید؟

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
اگه اماده اید پیس کنم ؟

نه من هنوز استرس دارم اماده نیستم😐😐😐😐

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

من رفتم پایین و اون خانم و که نوشون اورده بود دم در دیدم خب من اون لحظه از اون اقا خوشم اومد و یه جوری دلباختش هم شدم یه تایمی گذشت خالم یهو زنگ زد که اره خانم فلانی یاسی و برای پسرش دیده و پسندیده میخوان بیان خواستگاری منم اصلا به اسم نمیشناختمشون تا اینکه اومدن و من یک دل نه صددل عاشق اون اقا شدم بابام مخالفت کرد و گفت پسره از چشماش شرارت میباره.

من تو یه خانواده ای بدنیا اومدم که مذهبی نیستن ولی خیلی قانون و محدودیت هایی دارن مخصوصا پدرم خب بعد ...

همیشه همینه اگه تهش پسر و شکست عشقی باشه دلیلش اینه که میگن محبت بهم نکردن خانواده م

اگه مخالفی ریپ نزن 

استارتر بعدش چی

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌

منم دنبال خلاص شدن از اون خونه و زندگی و محدودیت ها بودم هی اصرار یه چندبار اومدن و بابام میگفت نه تا اینکه من تو همون دوران دانشجویی عموم من و برد سرکارو بعد از سرکار یکبار رفتم یه کافه ای باز اونجا همدیگر و دیدیم و من مخفیانه باهاش رفتم تو رابطه و من واقعا عاشقش بودم تا اینکه من هرچی خواستگار اومد میپروندم باز اینا اومدن و خواهش و تمنا که بابا من این و میخوام بابامم دید خیلی مصر هستم پذیرفت و تمام اقدامات برای عروسی شکل گرفت.                                         

بروزرسانی من درحال زاییدنه🤓

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
2706