2733
2771

۱۷ سالم بود عقد کردم ازدواج سنتی

از روز  اول جاری بزرگه خیلی حسادت می‌کرد و تموم تلاشش رو کرد تا منو اذیت کنه۱۰ سال ازم بزرگتر بود هرکاری که می‌شد کرد تا طلاقم بدن

منو دعوت ميکرد خونش تکیه بارونم ميکرد ولی میترسیدم جواب بدم بچه بودم خیلی بچه بودم

ی جورایی شوهرم رو خودش دوست داشت

من خیلی سر تر از شوهرم و خانوادش بودم خییلی ۱۰ لول بالاتر بودم مالی فرهنگ ظاهر سواد پول اصل و نصب 

خیلی اذیتم کردن شوهرمم گوش به حرف اونا بود خیلی دهن بین بود خانوادش اولیت اولش بودن بعد من حتی جاریم از من ارجح تر بود 

۳ ماه عقد بودیم فقط ولی بکارتم رو ازم گرفته بود اومد گفت باید طلاق بگیریم چون خانوادم میگن اون روز دنیا رو سرم خراب شد الهی که خیر از جونیش نبینه نامردترین ادم رو زمین بود خیلی التماس کردم گریه کردم ولی دیگه برنگشت ۲۰۰۰سکه مهرم بود با ی قباله خونه ولی رفته بود همه چی رو زده بود بنام برادرش چیزی نمیتونستم بگیرم شغلش هم آزاد بود مامانم و بابام گفتن مهرت رو ببخش توافقی طلاق بگیر منم قبول کردم و تموم شد همه چی ۵ ماه بعد طلاق آنلاین بودم شب بود بهم پیام داد اعه بیداری !!! این موقع شب!!!ی دختر آخ نه ببخشید ی زن مطلقه این موقف شب بیداره چه معنی داره یعنی 😭😭😭دلم هزار تیکه شد اون لحظه شبی نیست اشک نریزم بلاکش کردم فقط چیزی نگفتم سپردمش به خدا ولی انگار خدا اصلا حواسشم نیست اون داره خوش و خرم زندگی میکنه 

من موندم و بکارتی که دیگه نداشتم و ترس از آینده درسمو خوندم الانم شغل خوبی دارم الان ۷ سال از اون ماجرا گذشته

کلی پیشرفت کردم واسه خودم تحصیل پول شغل 

اما شوهر سابقم ۲ ساله ازدواج کرده خیلی ناراحت شدم با ازدواجش ولی من نتونستم ازدواج کنم تا ۳ سال اول بی هیچ دلیلی بهترین ها رو رد کردم خواستگار پزشک و مدیر عامل و.....داشتم ولی رد کردم الان شده ۲۵ سالم ۲ ساله که قصد ازدواج دارم ۲ خواستگار داشتم که بخاطر موضوع نامزدی سابق پا پس کشیدن میان تحقیق همسایه ها چون از فامیل های شوهر سابقم هستن همه چی رو میگن ک سعی میکنن بد بگن ازم (خانوادم حاضر نیستن خونه رو عوض کنن)

میترسم نکنه نتونم دیگه ازدواج کنم؟؟ 

شما دیدین کسی که طلاق گرفته باشه بتونه  دوباره ازدواج خوب بکنه ؟؟؟ چیکار کنم چجوری یکی هم شرایط خودم پیدا کنم واقعا دلم میخواد ازدواج کنم ولی یکی در شان و منزلت خودم یکی که انتخاب درستی باشه و شرایط من رو هم قبول کنه 

میشه راهنماییم کنید حس میکنم دیگه بدبخت شدم دیگه مورد خوب برام نمیاد

اره میشه، چرا نتونی

به هر دلیلی که کتاب نمی‌خونید، مطالعه ندارید، فیلم نگاه نمی‌کنید و موسیقی گوش نمیدید، به همون دلیل هم تولید مثل نکنید.🌀                 فدای سرم اگه یه جاهایی خراب کردم، منم دفعه‌ی اوله دارم زندگی میکنم!🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا هیچوقت خدا رو بخاطر تصمیمات اشتباهی که گرفتیم سرزنش نکنیم ...

موقع ازدواجتون از خدا ازدواج نگرفتی که الان طلبکاری ...

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟)
۲۵ دیر نیست به یکی پایین تر از خودم راضی نشم؟

نه ۲۵ سنی نیست هنوز

قسمتت یه ادم خوب باشه هر موقع که باشه میادش تو زندگیت بالاخره

به هر دلیلی که کتاب نمی‌خونید، مطالعه ندارید، فیلم نگاه نمی‌کنید و موسیقی گوش نمیدید، به همون دلیل هم تولید مثل نکنید.🌀                 فدای سرم اگه یه جاهایی خراب کردم، منم دفعه‌ی اوله دارم زندگی میکنم!🦋

خانم پسری که تو این دوره زمونه میاد از همسایه ها و اطرافیان تحقیق می‌کنه مناسب زندگی مشترک نیست همون خونه پدر بمونید به مراتب بهتره، ۲۵سال که هنوز اول راه هستید این افکار رو بریزید دور بابا 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
قطعا میشه  سعی کن یکی از محل کار پیدا کنی ک هم سطح خودت باشه

۲ تا از همکارام ازم خواستگاری کردن ولی تو مرحله پرس و جو از همسایه ها پا پس کشیدن پدر و مادرم آدمای درست و خوبی هستن فقط بخاطر موضوع نامزدی سابق 

تفکر مطلقه ها برای خیلیا معنایی نداره

چون بچه ندارید به راحتی ازدواج میکنید

اما شما هم مثل بقیه دخترایی که مجرد هستن و خواستگار نیست‌‌....

پسرا ها ترس دارند از ازدواج

صد در صد که تو میتونی یه ازدواج خوب داشته باشی چرا نتونی انقدر منفی بافی نکن دختر تازه حالا حالا وقت داری هنوز ۲۵ که سنی نیست

خاطره هام تا ابد مثل یه تیکه خالی تو قلبم باقی میمونن تا روزی که بمیرم....🥀                      نزدیکم نشو من پر دردم🙃               

سلام گل خانم خیلی ناراحت شدم از تجربه ی بدت 

اما زیبا مگه هر کس بکارتشو از دست بده دیگه حق زندگی نداره ؟

در ثانی تو هیچ اشتباهی نکردی 

و میتونی ازدواج کنی چرا که نه 

چیزی ک متوجه شدم خیلی داری جملات منفی میگی اون کینه اون نفرت رو حذف کن تودتو پر کن از نور خدا 

من میتونم کمکت کنم من حرفم همینه بچه هایی ک ناراحتی دارن رو راهنمایی میکنم 

میشه گفت بیخود نیست پستتو دیدم 

هنوزم جوونی لایق عشقی بی تقصی 

همون بهتر از اون نامرد جدا شدی 

دور و بر من هرکی طلاق گرفته ازدواج دومش عالی بوده چون با چشم باز انتخاب کرده

صبر داشته باش و توکل کن

توی جامعه رفت و امد داشته باش خودت ادم خودت و پیدا کن نه اینکه صبر کنی یکی در خونتون و بزن 

منظورم این نیست که بری رفیق شیا منظورم اینه مثلا رفتارت جوری باشه که همکارت از خودت خواستگاری کنه

اصلا و ابدا سمت دوستی نرو همون اول تمرکزت و بذار روی ازدواج

لطفا هیچوقت خدا رو بخاطر تصمیمات اشتباهی که گرفتیم سرزنش نکنیم ... موقع ازدواجتون از خدا ازدواج ...

من واقعا مظلوم بودم بچه بودم ی خطا نداشتم بگم اره منم اشتباه کردم در حقم ظلم بدی شد حال بدی که برام ساختن هنوز هم زخمای دلم خوب نشده ، اگه امیدم به این نباشه که خدا حواسش بوده من مورد ظلم واقع شدم پس چیکار کنم!!!یعنی باید خودم انتقام بگیرم؟

2706